Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Jiří
Kostečka
 
 
Nabídka
 

Květináři

 

Hlavní pracovní náplň květináře by měla být práce spojená s kultivací rostlin, rozmnožováním květin, sadbou a ošetřováním květin během růstu a to jak v interiérech, tak i v exteriéru, odborný postřik rostlin proti škůdcům a rostlinným chorobám. Květináři také často nabízejí možnost odborné poradenské činnosti spojené s ošetřováním a pěstováním rostlin nebo odborná práce se zahradní technikou.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Petr Voženílek - Květináři

 
Obchodní názevSvatební ráj
MěstoPraha 9
Hlavní náplňNáš svatební obchod Vám nabízí svatební dekorace jako jsou organza, vlizelín, srdíčka, lampiony, květiny, lucerny, ubrousky, stuhy, drobné dekorační předměty, svatební dekorace různých barev, dekorační kamínky, košíčky na výslužku, fotoalba, svíčky, vázy, dekorace na auta, ozdoby na svatbu a spoustu dalšího, máte na výběr z více jak 4500 svatebního zboží. Velkou pozornost jsme věnovali kolekci svatební bižuterie, kterou vyrábíme na zakázku a také na Vaše přání. V kolekci svatební bižuterie.
 

 
 

David Hanák - Květináři

 
Obchodní názevDavid Hanák
MěstoPozlovice
Hlavní náplňNabízíme ucelený výběr umělých květin pro každou příležitost. V naší nabídce naleznete řezané květiny, kytice, zelené i kvetoucí, popínavé rostliny a mnoho jiných zajímavých produktů z oblasti bezúdržbových květin. Nedílnou součástí naší výroby jsou i různé druhy stromů, které vyrábíme ve všech výškách.
 

 
 

Miroslava Kolibová - Květináři

 
Obchodní názevMiroslava Kolibová
MěstoTvrdonice
Hlavní náplňvazby květin řezaných, sušených i umělých