Rychlé vyhledávání    
 
 

Projekt Profesionálové je zatím malé batole, které ještě nemá ani prořezané zoubky. Pomožte nám s jeho vývojem, každou Vaši připomínku, nápad či radu, jak zlepšit a zefektivnit náš katalog Profesionálů velmi uvítáme. Pokud Vám v katalogu něco chybí nebo se Vám prostě jen některé věci nelíbí, nebojte se nám napsat.  Náš katalog řemeslníků je určen obyčejným lidem a proto Vám chceme vyjít co nejvíce vstříc. Vydejte se s námi na cestu spolupráce a oboustranné spokojenosti. Zapomeňte na klasický model, kdy jako uživatel musíte slepě následovat to, co pro Vás na webové stránce připravili a kde nemáte možnost cokoliv ovlivnit. Řekněte dost a pojďte s námi vytvářet náš vlastní svět plný schopných a zručných lidí, kteří se nebojí vymanit se ze stereotypu, kterým je český internet přehlcen. 

Komu je katalog určen:

Do katalogu se může zapsat každý člověk, který má ostatním co nabídnout a hledá prostřednictvím internetu nové zákazníky nebo si chce jen vytvořit vlastní vizitku. Do katalogu se musíte přihlásit pod svým jménem, ne jako firma. Jste-li pracovník na volné noze, hledáte brigádu, jste OSVČ nebo zaměstnanec firmy, který chce prezentovat sám sebe  je náš katalog přesně pro Vás. 

Pokud někde pracujete a přesto byste rádi prezentovali své schopnosti, zde máte možnost. Můžete se Vám stát, že si Vás zde vyhledá nový zaměstnavatel a vy se posunete o kousek výše v kariérním žebříčku. 

Máme v záloze celou řadu nápadů a inovací, které budeme postupně zprovozňovat tak, aby byl náš katalog Profesionálové dokonale přehledný a uživatelsky příjemný. O změnách a inovacích budete informováni na stránce a na Facebooku.

Vzhledem k časové náročnosti projektu bude katalog eProfesionálové.cz časem zpoplatněn. O zpoplatnění budete dostatečně dopředu informováni. Pokud budete mít pocit, že Vám katalog nic nepřinese zápis nemusíte platit, ale budete z katalogu vymazáni. 

Kontakt pro nápady, rady a výtky 

Telefon: +420 734 578 212

Email: dotazy@profesionalove.cz