Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
   
 
Nabídka
 

Truhláři

 

Profesionál truhlář je odborníkem na zpracování dřeva. Hlavní náplní práce truhláře je výroba dřevěného nábytku na míru, opravy poničeného nábytku nebo renovace nábytku historického. Součástí práce truhláře Profesionála je v prvé řadě zpracování a výběr materiálu. Truhlář zpracovává materiál strojními nebo ručními technikami. Jde nejčastěji o frézování, vrtání, hoblování, broušení, povrchovou úpravu dřevěného materiálu a v neposlední řadě finální kompletaci nábytku. Truhláři se dále zabývají výrobou beden, sudů nebo dřevěných palet a europalet. Truhláři ve výrobě nábytku na zakázky se věnují také tvorbě návrh, jak po umělecké tak i technické stránce.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Pavel Kamarýt - Truhláři

 
Obchodní názevPinoKio Pavel Kamarýt
MěstoDobrá Voda u ČB
Hlavní náplňNabízíme kompletní realizace a návrhy nábytku do celého bytu po celé republice.
 

 
 

Jan Štěpánek - Truhláři

 
Obchodní názevQL Interier s.r.o.
MěstoJiříkovice
Hlavní náplňVyrobíme vám na zakázku dřevěné, skleněné, nerezové dveře a schody. Provádíme návrh, vytváření a servis interieru s podporou vlastní výroby a týmu odborných spolupracovníků. Vyrábíme nábytek, dveře, schody a dodáváme interiery dle požadavků a představ klientů či investorů.
 

 
 

Jan Pyšno - Truhláři

 
Obchodní názevJP Interiér
MěstoOlbramice
Hlavní náplňJP interiér nabízí levné kuchyňské linky pro celou Ostravu. Kuchyňské linky jsou velmi žádaným zbožím stejně tak jako vestavěné skříně, kancelářský nábytek, umělý kámen, postele, skříně nebo moderní kuchyně. Všechny kuchuně jsou na míru a v Ostravě.
 

 
 

Milan Ondrášek - Truhláři

 
Obchodní názevTruhlářství Milan Ondrášek
MěstoVrdy
Hlavní náplňZakázková výroba nábytku: - kuchyňské linky, - ložnice (včetně dětských postelí), - skříně (vestavěné i klasické), - dveře (interiérové a venkovní), - nábytek (kancelářský a bytový), - pergoly a altány, - a další.