Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
   
 
Nabídka
 

Stavební elektrikáři

 

Stavební elektrikáři pracují na stavbách, kde se zabývají rozváděním elektrických vedení, jde především o obytné a komerční prostory. Součástí práce stavebních elektrikářů je instace rozvaděčů, vypínačů, zásuvek, usměrňovačů, jističů nebo světel. Zabývají se také prováděním revizí a rekonstrukcí poškozených rozvodů v bytových či jiných prostorách. Stavební elektrikáři pracují se slaboproudem a nejčastěji v interiéru budov. Musí umět používat nejrůznější měřící techniku, stroje a nástroje, které potřebují k vytvoření otvorů a drážek ve zdech pro instalaci elektrického vedení. K vykonávání své profese musí mít elektrotechnickou vyhlášku 50/1978 sb.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Michal Kadanka - Stavební elektrikáři

 
Obchodní názevKADAŇKA s.r.o.
MěstoBrno
Hlavní náplňProvádíme veškeré stavební práce. Úklidové a bourací práce, opěrné zdi, sádrokartonářské práce, rekonstrukce bytových jader. Poskytujeme technické služby, provádíme deratizaci, desinfekci a desinsekci, vyřešíme za Vás nakládání s nebezepečným odpadem. Dále provádíme obkladačské práce, opravy fasád, zateplení domů, zednické práce, sanační omítky, zámkové dlažby, zámečnické práce, demoliční práce a zemní práce pomocí mechanismů
 

 
 

František Doležel - Stavební elektrikáři

 
Obchodní názevOpravy a instalace elektro
MěstoProstějov
Hlavní náplňElektro instalační práce, revize elektro zařízení.
 

 
 

Jan Princlík - Stavební elektrikáři

 
Obchodní názevFuture4U
MěstoPraha
Hlavní náplňCo můžete mít: ovládání světel, topení, veškeré audiovizuální techniky, bezpečnostní prvky, PC sítě, domácí multimediální centra, jednoduché ovládání smartphonem atd., vzdálený přistup a je toho mnohem víc, vše na co si vzpomenete !
 

 
 

Lešení Ostrava Lešení Ostrava - Stavební elektrikáři

 
Obchodní názevSCASERV a. s.
MěstoOstrava – Kunčičky
Hlavní náplňPotřebujete fasádní lešení? V uceleném systému produktů firmy SCASERV a. s. nechybí ani fasádní lešení, které je nabízeno formou prodeje nebo pronájmu.