Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
   
 
Nabídka
 

Sklenář

 

Stavební sklenář je odborník na veškeré práce se sklem, orientovaný na oblast stavebnictví. Stavební sklenář se zabývá především montáží, zasklíváním, tmelením, instalací, řezáním a lepením skla. Stavební sklenáři se věnují také montáží dřevěných a plastových oken, zaklíváním výkladních skříní, výměnou tabulových skel nebo zrcadel, lepením bezpečnostních a protislunečních fólií na skleněné tabule různých velikostí.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Miroslav Hradil - Sklenář

 
Obchodní názevSklenářství Hradil
MěstoHulín
Hlavní náplňSklenářské práce.Výroba doplňků pro dům.
 

 
 

Aleh Harkusha - Sklenář

 
Obchodní názevConshondis s.r.o.
MěstoÚstí nad Labem
Hlavní náplňNabídka sklenářských prací - zasklívání oken a dveří, řezání skel na míru. Velkoobchodní prodej tabulového skla a skla na míru pro průmyslové skleníky. Řezání skla na míru, zasklívání oken a dveří, opravíme nebo dovezeme sklo až domů.
 

 
 

Jozef Sedláček - Sklenář

 
Obchodní názevSklenářství Sedláček
MěstoKroměříž
Hlavní náplňProvádíme veškeré sklenářské práce. Výroba akvárií a terárií.
 

 
 

František Legát - Sklenář

 
Obchodní názevZasklívání balkonů a lodžií Plzeň
MěstoPlzeň
Hlavní náplňRámové i bezrámové zasklení balkonu a lodžie certifikovanými systémy. Doprava v Plzni zdarma. Sleva, 5 výhod zdarma. Cena od 8 400 Kč. Více než 10leté zkušenosti v oboru.
 

 
 

Igor Filip - Sklenář

 
Obchodní názevInsta Euro s.r.o.
MěstoIvanovice na Hané
Hlavní náplňSpolečnost Insta Euro s.r.o. vyrábí kvalitní dřevěná eurookna s dlouholetou tradicí. V nabídce máme také výrobu vchodových a balkonových dveří, zimních zahrad a kastlových oken. Dbáme na kvalitu všech našich výrobků. Používáme jen maximálně kvalitní materiál. Všechny naše produkty jsou certifikovány dle příslušných předpisů
 

 
 

František Legát - Sklenář

 
Obchodní názevSklenářství Legát
MěstoPlzeň
Hlavní náplňVýrobce originálních barevných skleněných obkladů PS Glass. Skleněné obklady za kuchyňskou linku, barevné skleněné pracovní a stolové desky. Možnost použít do obkladu fotomotiv. Celoskleněné dveře s možností úpravy pískováním, či vitráží. Skleněné dělící stěny.