Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Vladimír
Uttendorfský
 
 
Nabídka
 

Sklenář

 

Stavební sklenář je odborník na veškeré práce se sklem, orientovaný na oblast stavebnictví. Stavební sklenář se zabývá především montáží, zasklíváním, tmelením, instalací, řezáním a lepením skla. Stavební sklenáři se věnují také montáží dřevěných a plastových oken, zaklíváním výkladních skříní, výměnou tabulových skel nebo zrcadel, lepením bezpečnostních a protislunečních fólií na skleněné tabule různých velikostí.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

František Legát - Sklenář

 
Obchodní názevSklenářství Legát
MěstoPlzeň
Hlavní náplňVýrobce originálních barevných skleněných obkladů PS Glass. Skleněné obklady za kuchyňskou linku, barevné skleněné pracovní a stolové desky. Možnost použít do obkladu fotomotiv. Celoskleněné dveře s možností úpravy pískováním, či vitráží. Skleněné dělící stěny.
 

 
 

Jozef Sedláček - Sklenář

 
Obchodní názevSklenářství Sedláček
MěstoKroměříž
Hlavní náplňProvádíme veškeré sklenářské práce. Výroba akvárií a terárií.
 

 
 

František Legát - Sklenář

 
Obchodní názevZasklívání balkonů a lodžií Plzeň
MěstoPlzeň
Hlavní náplňRámové i bezrámové zasklení balkonu a lodžie certifikovanými systémy. Doprava v Plzni zdarma. Sleva, 5 výhod zdarma. Cena od 8 400 Kč. Více než 10leté zkušenosti v oboru.
 

 
 

Igor Filip - Sklenář

 
Obchodní názevInsta Euro s.r.o.
MěstoIvanovice na Hané
Hlavní náplňSpolečnost Insta Euro s.r.o. vyrábí kvalitní dřevěná eurookna s dlouholetou tradicí. V nabídce máme také výrobu vchodových a balkonových dveří, zimních zahrad a kastlových oken. Dbáme na kvalitu všech našich výrobků. Používáme jen maximálně kvalitní materiál. Všechny naše produkty jsou certifikovány dle příslušných předpisů
 

 
 

Miroslav Hradil - Sklenář

 
Obchodní názevSklenářství Hradil
MěstoHulín
Hlavní náplňSklenářské práce.Výroba doplňků pro dům.
 

 
 

Aleh Harkusha - Sklenář

 
Obchodní názevConshondis s.r.o.
MěstoÚstí nad Labem
Hlavní náplňNabídka sklenářských prací - zasklívání oken a dveří, řezání skel na míru. Velkoobchodní prodej tabulového skla a skla na míru pro průmyslové skleníky. Řezání skla na míru, zasklívání oken a dveří, opravíme nebo dovezeme sklo až domů.