Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
David
Maňoušek
 
 
Nabídka
 

Pokrývač

 

Pokrývač je kvalifikovaný odborník orientující se na vešké práce kolem střech. Pokrývač se věnuje přípravě střešních konstrukcí, na něž následně pokládá nejrůznější druhy střešních krytin. Nejčastěji pracuje s pálenými taškami, betonovými taškami, břidlicí, vlnitými plechy, šindely, nebo různými typy plastových a plechových krytin. Pokrývač se věnuje také opravě poškozených střech a to jak na novostavbách, tak i na historických budovách. Pokrývač musí dbát bezpečnostních předpisů a netrpět stachem z výšek. Na práci je připraven po absolvování učebního oboru pokrývač.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Jan Vlček - Pokrývač

 
Obchodní názevVlček a spol
MěstoJaroměř
Hlavní náplňKompletní provádění střech- opravy střech malého i velkého rozsahu.Prodej materiálů.
 

 
 

Jaroslav Doktor - Pokrývač

 
Obchodní názevstřechy Doktor Jaroslav
MěstoVarnsdorf
Hlavní náplňFirma DOKTOR Jaroslav - tesařství,klempířství a pokrývačství - provádí rekonstrukce střech, drobné opravy ,nové střechy na klíč .
 

 
 

Karel Synek - Pokrývač

 
Obchodní názevTESPO STAVEBNÍ s.r.o.
MěstoKoclířov
Hlavní náplňSpolečnost TESPO STAVEBNÍ s.r.o. se již více než 20 let specializuje na rekonstrukci střech. Jsme zkušenými odborníky na pokrývačské, tesařské a truhlářské práce, opláštění hal, realizujeme dřevostavby i půdní vestavby včetně elektroinstalace, topenářských a instalatérských rozvodů. Pracujeme se sádrokartonem, namontujeme střešní okna, položíme plovoucí podlahu, provedeme výmalbu. Kompletní stavbu nebo rekonstrukci střechy provádíme na klíč, včetně odvozu a likvidace stavební suti.
 

 
 

Ladislav Horák - Pokrývač

 
Obchodní názevLaHorák
MěstoLanškroun
Hlavní náplňPoskytujeme komplexní služby klempířských, pokrývačských a tesařských prací v širokém kolí.
 

 
 

Vladimír Uttendorfský - Pokrývač

 
Obchodní názevVladimír Uttendorfský - DORF
MěstoLouny
Hlavní náplňKompletní zhotovení střech- pokrývačství, klempířství, tesařství, izolace plochých střech. Zádržné systémy proti pádu osob, výškové práce, hromosvody, prodej střešního materiálu. Střechy rodinných domů i průmyslových hal.