Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Monika
Beránková
 
 
Nabídka
 

Izolátoři

 

Izolatér je kvalifikovaný odborník na izolace všeho druhu. Izolatér se věnuje provádění izolací proti teplu, chladu, hluku nebo chvění a to především v budovách nebo venkovních prostorech. Hlavní náplní práce izolatéra je příprava materiálu, montážní práce nebo výroba specifických dílců potřebných k izolaci. Izolatér nejčastěji pracuje s pomocí izolačních materiálů, jako jsou izolační fólie, lepenky, PVC, plechy, skelná vata, polystiren, polyuretan, minerální vlna, pěnové sklo, perlit, papírové vločky a různé přírodní materiály jako je seno, konopí, bavlna nebo ovčí vlna.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Jiří Jirsa - Izolátoři

 
Obchodní názevTEPLÁ PĚNA
MěstoJablonné v Podještědí
Hlavní náplňTepelná izolace, hydroizolace a zvuková izolace budov, domů a bytů. Zateplování podkroví a střech. Zateplení bungalovů, obytných kontejnerů, bazénů a garáží. Průmyslové izolace hal, nádrží, zásobníků a potrubí. Účinná a trvalá stříkaná izolace PUR pěnou beze spár a tepelných mostů.
 

 
 

Jan Kouřil - Izolátoři

 
Obchodní názevMACROFLEX s.r.o.
MěstoOtrokovice
Hlavní náplňJsme výrobce a dodavatel potrubních systémů a kompenzátorů! Obraťte se na profesionály v oblesti kompenzátorů a potrubních systémů již od roku 1995!
 

 
 

Roman Staňo - Izolátoři

 
Obchodní názevStavba-rekonstrukce
MěstoČeská Ves
Hlavní náplňfoukaná izolace, zateplení Vašeho bydlení
 

 
 

Alena Dittrichová - Izolátoři

 
Obchodní názevTrumf, renovace a sanace, s.r.o.
MěstoPraha
Hlavní náplňProvádíme komplexní sanace vlhkého zdiva - izolace, hydroizolace, sanace zdiva, tepelně izolační a sanační omítky. Sanace vlhkého zdiva realizujeme již od roku 1996. Nabízíme komplexní zednické a výkopové práce. WTA autorizace pro oblast sanace.
 

 
 

Michal Došek - Izolátoři

 
Obchodní názevFoukaná vata
MěstoPolná
Hlavní náplňProvádíme zateplení budov foukanou izolací. Foukaná izolace je způsob jak levně a efektivně zateplit dům. Tato izolace je cenově dostupná pro každého - řadí se k izolacím s minimálními pořizovacími náklady. Oproti jiným izolacím má řáadu výhod - např.: nesléhavost, nehořlavost a odolnost proti škůdcům.
 

 
 

Roman Beneš - Izolátoři

 
Obchodní názevHUBER-Roman Beneš
MěstoLomnice nad Popelkou
Hlavní náplňfoukané tepelné izolace domů a průmyslových objektů, sádrokartony
 

 
 

Josef Červený - Izolátoři

 
Obchodní názevPlachty a izolace Červený Heller
MěstoKřivoklát
Hlavní náplňZakázková výroba (a opravy) krycích plachet pro všemožné účely, např. plachty na vozíky, krycí plachty na motorky a vozidla, plachtové stany, kabiny a zástěny, plachty na zemědělské stroje. Výroba izolací pro bazény a zahradní jezírka.
 

 
 

Jiří Kostečka - Izolátoři

 
Obchodní názevMěření hluku a odhlučnění
MěstoBrno – Žabovřesky
Hlavní náplňProvádíme autorizované měření hluku z dopravy, průmyslu, z technického zařízení budov apod.. Měření hluku má široké využití v činnostech jako jsou kolaudace, řešení stížností, návrh protihlukových opatření, podklad pro projektové práce, zařazení prací do kategorií atd. Součástí protokolu z autorizovaného měření je vyhodnocení výsledků měření a porovnání s hygienickými limity hluku.