Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Václav
Svoboda
 
 
Nabídka
 

Instalatéři

 

Instalatér se specializuje na problematiku vodo-topo-plyn. Věnuje se montážním pracem, instalacím, opravě nebo údržbě potrubí a rozvodů. Ke své práci instalatér využívá nejrůznější měřící technky, provádí zkoušky těsnosti, při instalaci potrubí často používá nejrůznějších nástrojů, stříhá, ohybá a svařuje. Někteří instalatéři nabízí své služby během havarijních situací, kdy dojde k úniku plynu nebo porušení vodovodních trubek a je nutné bezprostřední řešení nastalé situace.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Robert Přáda - Instalatéři

 
Obchodní názevAropea, s.r.o.
MěstoPraha 6
Hlavní náplňJsme společnost podnikajících v oblasti instalatérství. Zabýváme se všemi činnostmi, od vody, přes topení, až po odpady. Veškeré práce probíhají velmi rychle a bez nějakých problémů.
 

 
 

Pavla Chyšková - Instalatéři

 
Obchodní názevEnvi-pur s.r.o.
MěstoSoběslav
Hlavní náplňLikvidace odpadních vod, úpravny vody, řezání vodním paprskem, zámečnické práce, čov pro domy, čov pro obce, čov pro větší objekty
 

 
 

Václav Svoboda - Instalatéři

 
Obchodní názevALTREON s.r.o.
MěstoPraha
Hlavní náplňAltreon s.r.o. - Zajišťujeme kompletní čištění a opravu potrubí. Zajišťujeme také kompletní bezvýkopové opravy a čištění, vše uděláme za Vás.
 

 
 

Jiří Lisý - Instalatéři

 
Obchodní názevJiří Lisý
MěstoSloup v Čechách
Hlavní náplňVodoinstalatérství, topenářství , drobné zednické práce
 

 
 

PETR BRÍDA - Instalatéři

 
Obchodní názevPetr Brída
MěstoTRUTNOV
Hlavní náplňINSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ PRÁCE TRUTNOV A OKOLÍ HAVARIJNÍ SLUŽBA DEMONTÁŽ-MONTÁŽ A OPRAVY VODY TOPENÍ KANALIZACE A ODPADŮ ČIŠTĚNÍ KANALIZACE A ODPADŮ VÝMĚNA BOJLERŮ A VODOVODNÍCH BATERIÍ
 

 
 

Marian Trenz - Instalatéři

 
Obchodní názevPOZITIVE s.r.o.
MěstoHradec Králové
Hlavní náplňPoskytujeme komplexní služby v oblasti čištění kanalizace již od roku 1999. Pro občany i firmy provádíme vysokotlaké a strojní čištění kanalizace, monitoring kanalizace, vývoz jímek a septiků, frézování a proplach potrubí, čištění stoupaček, bezvýkopové opravy potrubí, likvidace kalů a servis čov. Služby nabízíme po celé ČR. Poradíme si s lehčími problémy, jako jsou domovní odpady a odtoky, i s těmi komplikovanějšími, které trápí třeba městskou kanalizaci.
 

 
 

Richard Curus - Instalatéři

 
Obchodní názevCZELTRONIKS, s.r.o.
MěstoOstrava
Hlavní náplňJsme přímými dovozci bezpečnostních systémů, zařízení a příslušenství pro příjem satelitní a digitální televize a počítačového příslušenství. Vše e-shopem a skladem!
 

 
 

luboš Kučera - Instalatéři

 
Obchodní názevInstalater Brno mšsto
MěstoBrno
Hlavní náplňProvádíme veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce v Brně a okolí
 

 
 

Karel Hošek - Instalatéři

 
Obchodní názevKarel Hošek
MěstoPraha
Hlavní náplňinstalatérství ,rozvody vody,čištění kanalizací elektrickým pérem,topení,plyn