Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Lucie
Švarcová
 
 
Nabídka
 

Taxikáři

 

Taxikář je profesionál pracující ve službách. Hlavní náplní práce taxikáře je převoz osob či věcí z bodu A do bodu B, dle požadavků klienta. Taxikář musí mít příslušný řidičský průkaz a taxikářské zkoušky. Měl by dodržovat pravidla silničního provozu a řídit tak, aby neohrožovat život pasažéra, svůj život ani život ostatních příslušníků silničního provozu. Neměl by si za své služby účtovat přemrštěné ceny.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Taxi škola - Taxikáři

 
Obchodní názevTaxiškola
MěstoPraha
Hlavní náplňJako budoucí řidič vozidla taxi v Praze musíte mít úspěšně složenou zkoušku místopisu. Ta se skládá nejen ze znalosti místopisu hl. města Prahy, ale i ze znalostí právních předpisů a ovládání taxametru. S naší pomocí se rychle a efektivně vše naučíte.
 

 
 

Tomáš Malík - Taxikáři

 
Obchodní názevTomáš Malík Autobusová doprava
MěstoOpatov
Hlavní náplňCílem firmy je spokojený zákazník. Toho dosahujeme včasnou, bezpečnou a pohodlnou jízdou v našich autobusech, nejen po ČR. Našimi zákazníky jsou mateřské školy, základní školy, střední a vysoké školy, sportovní kluby, divadelní spolky, soukromé skupiny a další. Doufáme, že na těchto stránkách získáte důležité informace a budeme se těšit na spolupráci s Vámi.
 

 
 

Zdeněk Brabec - Taxikáři

 
Obchodní názevHelpnuTi
MěstoBrno
Hlavní náplňpřeprava osob, kurýrní přeprava, senior taxi, doprava handicapovaných i bez přesedání a na svém invalidním vozíku,přeprava na letiště
 

 
 

Ondřej Lalák - Taxikáři

 
Obchodní názevČau TAXI
MěstoKrnov
Hlavní náplňTAXI, SENIOR TAXI - přeprava osob BABY TAXI - přeprava maminek s dětmi DRINK SERVIS - přeprava Vás a Vašeho vozu s řidičem PARTY SERVIS - dovoz alkoholu a cigaret na večírky Odtahová služba
 

 
 

Lubomír Vejda - Taxikáři

 
Obchodní názeveuroluna car
Městožamberk
Hlavní náplňřidič taxislužby .Žamberk a okolí. bezkonkureční ceny
 

 
 

Ondřej Lalák - Taxikáři

 
Obchodní názevČau TAXI
MěstoKrnov
Hlavní náplňČau taxi - nejlevnější taxi v Krnově TAXI, SENIOR TAXI - přeprava osob BABY TAXI - přeprava maminek s dětmi DRINK SERVIS - přeprava Vás a Vašeho vozu s řidičem PARTY SERVIS - dovoz alkoholu a cigaret na večírky Odtahová služba
 

 
 

David Maňoušek - Taxikáři

 
Obchodní názevOsobní přeprava
MěstoRájec Jestřebí
Hlavní náplňZajišťujeme osobní přepravu z letiště a na letiště do Prahy, Brna, Vídně, Bratislavy a další mezinárodní letiště po Evropě. Poskytujeme také přepravu osob na svatby, firemní akce, večírky a služební cesty. Postaráme se o vaše obchodní partnery a hosty. Mluvíme anglicky. Máte-li zahraniční klienty, poskytneme jim pohodlný a bezpečný transport po ČR a EU.
 

 
 

Filip Gutwirth - Taxikáři

 
Obchodní názevFilip Gutwirth
MěstoVětřní
Hlavní náplňSpecializujeme se na přepravu osob z měst jako Český Krumlov, Linz, Salzburg, Wienna, Hallstatt a mnoho dalších. Vyzvedneme Vás přímo před Vaším hotelem, letištěm, vlakovým nebo autobusovým nadražím a dopravíme Vás přímo na místo Vámi určené.
 

 
 

Renata Turečková - Taxikáři

 
Obchodní názevAutobusová doprava
MěstoPraha-Kyje
Hlavní náplňAutobusová doprava, přeprava osobními automobily a minibusy. Provozujeme vnitrostátní, mezinárodní a incomingovou dopravu, na příklad transfery, okružní jízdy, fakultativní výlety, školní výlety, sportovní akce, firemní akce, svatby.
 

 
 

Kateřina Pechová - Taxikáři

 
Obchodní názevTaxislužba
MěstoLipník nad Bečvou
Hlavní náplňPřeprava osob až 7 místným vozidlem,po celé EU
 

 
 

Martin Hrádek - Taxikáři

 
Obchodní názevBodyguard HM
MěstoPraha
Hlavní náplňBezpečnostní služba na ochranu osob a ozbrojené doprovody. Zajišťujeme akce různého charakteru. Řešení krizových situací. Ochranka, která stojí při Vás.