Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Roman
Pudík
 
 
Nabídka
 

Projektanti

 

Projektant se věnuje plánování a navhování postupu práce v široké paletě oborů. Je to například stavebnictví, hornická činnost, hutní průmysl, strojírenství, elekrotechnika nebo vodní hospodářství. Podle náročnosti práce musí mít projektant minimálně středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání. Provádí dozor na dodržování kvality a technologických postupů, navrhuje nové technologické postupy. Vede technickou i ekonomickou dokumentaci a vypracovává nejrůznější statistiky.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Karel Vopálka - Projektanti

 
Obchodní názevQpro
MěstoChlumec nad Cidlinou
Hlavní náplňProjektování v oboru vzduchotechnika, větrání a klimatizace; technické a energetické výpočty, konzultace, PENB a vývoj oborového software
 

 
 

Petr Tomíček - Projektanti

 
Obchodní názevStrobile design
MěstoChroboly
Hlavní náplňNabízím vypracování všech druhů dokumentace novostaveb i rekonstrukcí se zaměřením na nízkoenergetické a pasivní domy.
 

 
 

Ingrid Nahácka - Projektanti

 
Obchodní názevAddCare - stavebné povolenie na kľúč
MěstoŠaľa
Hlavní náplňzastupovanie klientov v územnom a stavebnom konaní
 

 
 

David Greco - Projektanti

 
Obchodní názevLABOX spol. s r.o.
MěstoJIRNY
Hlavní náplňProjekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Kalibrace počítačů částic. Zkušební laboratoř je akreditována ČIA, dle ČSN EN ISO 17025. Bližší informace najdete na www.labox.cz.
 

 
 

Petr Klesnil ml - Projektanti

 
Obchodní názevPetr Klesnil ml.
MěstoUničov
Hlavní náplňprojektování pro stavební povolení včetně vyřízení povolení
 

 
 

Rostislav Janík - Projektanti

 
Obchodní názevProjekty-Janík.cz
MěstoMěstečko Trnávka
Hlavní náplňKompletní projektová dokumentace rodinných domů a jejich změn, zastupování investora při stavebním řízení, stavební dozor, rozpočty, odborné vedení stavby, cenové nabídky na stavební práce. Možno po celé ČR...
 

 
 

Pavel Sochor - Projektanti

 
Obchodní názevPROGEO DATA SPOL. S R.O.
MěstoJihlava
Hlavní náplňSpecializujeme se na geodetické zaměření staveb a interiérů pomocí unikátního 3D skenování. Rovněž spravujeme polohopisná data technických map měst a obcí v okrese Jihlava.
 

 
 

Michal Horák - Projektanti

 
Obchodní názevHOR-invest s.r.o.
MěstoOlomouc
Hlavní náplňSpolečnost HOR-invest s.r.o. se zabývá projektovou činností v oboru dopravních, pozemních a inženýrských staveb, s více než 10 - letou tradicí.
 

 
 

Petr Houdek - Projektanti

 
Obchodní názevBc. Petr Houdek
MěstoKosořín
Hlavní náplňProjekty tradičních i moderních domů, navrhování budov, navrhování interiérů, rekonstrukce a stavební úpravy, energeticky úsporné stavby
 

 
 

Markéta Klinecká - Projektanti

 
Obchodní názevPK Building Czech, spol. s r.o.
MěstoPardubice - Ostřešany
Hlavní náplňZabýváme se prodejem zboží zaměřeným pro mladé maminky, jejich ratolesti, kde nabízíme zboží z českého sortimentu. Prodej batohů, těhotenská móda, dětské a kojenecké oblečení, hračky, doplňky do dětských pokojíčků, dekorace
 

 
 

Vítězslav Čermák - Projektanti

 
Obchodní názevTašky.cz s.r.o.
MěstoPraha
Hlavní náplňPřestože různé americké ekologické struktura uvádějí podíl plastových tašek v odpadu obklopen de vigtigste, 8% - 8%. Steven Stein z Úřadu plánování přírodních zdrojů v Spojených státech v „Rozsáhlé a určující studii amerického odpadu“ zjistil, že vyhradně 0, 6 % všeho viditelného odpadu v celých Spojených státech jsou plastové tašky.
 

 
 

Dana Sušková - Projektanti

 
Obchodní názevStavebné povolenie na kľúč
MěstoBratislava
Hlavní náplňVybavujeme stavebné povolenia a kolaudácie stavieb. Rodinné domy, chaty, bytové domy, predajne, sklady, haly a iné stavby. Zabezpečíme vyjadrenia, projektovú dokumentáciu, stavebný dozor, geodetické a ďalšie služby.