Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
   
 
Nabídka
 

Kurýrní služby

 

Kurýr nebo-li posel je profesionál v oblasti rychlého doručování zásilek. Nejčastěji jde o doučování pošty, balíčků, listin, cenných předmětů či dárkových předmětů. Kůrýr může pracovat jako interní pracovník velkých firem nebo může poskytovat své služby široké veřejnosti. Kurých odpovídá za správné doručení zásilky bez jejího poškození během cesty. Ceny kurýrních služeb se značně liší. Jsou vázány na velikost a váhu předmětu nebo na vzdálenost místa dodání, s tím úzce souvisí i rychlost dodání zásilky.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Martin Primas - Kurýrní služby

 
Obchodní názevKurýr Tábor nonstop
MěstoTábor
Hlavní náplňTaxislužba, kurýrní služba a drink no drive servis v Táboře, ČR a EU.
 

 
 

Petr Pomalý - Kurýrní služby

 
Obchodní názevOnline Květiny Praha
MěstoPraha
Hlavní náplňRozvážíme květiny po Praze do 60 minut a do Středočeského kraje do 180 minut. Nabízíme rozvoz květin zdarma. V naší nabídce naleznete růže, gerbery, slunečnice, ale i netradiční květiny.
 

 
 

Adéla Bartošová - Kurýrní služby

 
Obchodní názevAdlabar - dřevěné hračky
MěstoHronov 4 – Velký Dřevíč
Hlavní náplňNabízíme dřevěné hračky pro děti od českého výrobce. Do naší nabídky patří vláčky, nákladní auta, stavební stroje, traktory či závodní auta. Dále nabízíme hračky na kolečkách, pyramidy, didaktické hračky, společenské hry, hračky pro nejmenší a dekorace.
 

 
 

Rudolf Handschuh - Kurýrní služby

 
Obchodní názevAUTODOPRAVA Rudolf Handschuh
MěstoPrachatice
Hlavní náplňNabízíme nonstop vnitrostátní a mezinárodní kurýrní služby a autodopravu do 3,5t s možností stěhování. Více na www.autodoprava-ruda.cz