Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Jaromír
Kovářík
 
 
Nabídka
 

Bodyguardi

 

Jak již samotný název napovídá bodyguard je profesionál v oblasti ochrany osob. Součástí práce bodyguarda je prověřování osob a událostí týkající se chráněné osoby, zajištění důkazů a především ochrana života chráněnce. Ke své práci potřebuje bodyguard znát různé moderní postupy, aby s jejich pomocí snížil možnost rizika napadení chráněné osoby na minimum. Jedná se o zvádnutí kamerových systémů, práce s fotoaparátem, využívání moderních informačních pomůcek a také zvládnutí sebeobrany nebo držení zbrojního průkazu.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 




 
 

Vladimír Milda - Bodyguardi

 
Obchodní názevCENTR PCO s.r.o.
MěstoMladá Boleslav
Hlavní náplňVíce než 20 let zkušeností s elektronickým zabezpečením domů a firemních objektů. Návrh, montáž a non-stop servis EZS elektronických zabezpečovacích systémů, EPS protipožárních systémů, kamerových systémů a služby PCO pultu centrální ochrany s výjezdy ochranky k připojeným objektům.
 

 
 

Bodyguard HM - Bodyguardi

 
Obchodní názevBodyguard HM
MěstoPraha
Hlavní náplňBezpečnostní služba na osobní ochranu osob a ozbrojené doprovody. Ochrana při výběru nebo převozu finanční hotovosti. Řešení krizových situací. Bezpečnostní služba zahraničních klientů. Ochranka, která stojí při Vás.