Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Dana
Langová
 
 
Nabídka
 

Astrologové

 

Astrolog neboli hvězdopravec je Profesionál zabývající se seskupením hvězd a planet. Základem jeho práce je pozorování pohybu planet nebo hvězd a předpovídání ( čtení ) budoucích událostí z postavení planet a slunce. Jde o velmi staré povolání, které má své kořeny propleteny až do starověké Babylonie, to je 2.tisíce let př.n.l. Astrologie je řazena mezi esoterické vědy. Další součástí práce astrologa je sestavování horoskopů podle postavení planet nebo poradenská činnost a práce s lidmi.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Martin Slavík - Astrologové

 
Obchodní názevUbytování Vizovice
MěstoVizovice
Hlavní náplňNabízíme ubytování v hlídaném stanovém městečku na Masters of rock ve Vizovicích. Pro ubytované jsou připraveny sprchy s teplou vodou. Ubytování je v oploceném areálu bývalého koupaliště na Sokolovně u vlakového nádraží.
 

 
 

Petra Břímková - Astrologové

 
Obchodní názevAstropsychologie.info
MěstoHavířov
Hlavní náplňAstrologické a psychologické poradenství. Pro všechny kteří se potřebují ve svém životě zorientovat, získat nový pohled a dozvědět se o sobě více. Dle vašich přání vypracuji různé druhy horoskopů (osobní, partnerské, dětské, prognostické atd.), které je možné rozšířit o psychologické poradenství.
 

 
 

Žaneta Čadová - Astrologové

 
Obchodní názevKvětinové posezení - Žaneta Čadová, výklad karet-astrologie
MěstoPardubice - Zelené Předměstí
Hlavní náplňNabízím výklad tarotových karet a tvorbu horoskopů v příjemném prostředí Květinového posezení v Pardubicích. Najít životní cestu Vám pomůže partnerský horoskop, osobní horoskop, horoskop lásky, nativní horoskop, dětský horoskop či solární horoskop.
 

 
 

Hana Sarada - Astrologové

 
Obchodní názevAstrologie a horoskopy - Hana Sarada
MěstoOlomouc
Hlavní náplňHana Sarada astroložka s 18-ti letou zkušeností v oblasti osobnostní, partnerské a dětské astrologie Vám podle vaše osobního horoskopu a horoskopu vašich blízkých poradí, kde hledat cestu a kde východisko.
 

 
 

Kateřina Schlosserová - Astrologové

 
Obchodní názevAstroporadna Kateřiny Schlosserové
MěstoBrno
Hlavní náplňHoroskopy osobní, horoskopy partnerské, horoskopy v době krize, astrologické kalendáře, výběr školy a povolání nejen pro děti. Horoskop profesního úspěchu.finanční horoskopy, horoskop na výhled partnera, horoskop s vhodnými termíny na otěhotnění i u starších žen a další.
 

 
 

Jiří Kubík - Astrologové

 
Obchodní názevAstrologie
MěstoPlzeň
Hlavní náplňOd roku 2000 provádím astrologické konzultace a vedu astrologické kurzy v Plzni, které lze absolvovat presenčně i dálkově.
 

 
 

Daniel Čablík - Astrologové

 
Obchodní názevkartář
MěstoVsetín
Hlavní náplňvěštění z karet, křišťálové koule, chiromantie, numerologie, astrologie, magická praxe. poradenské služby a práce se zdravím a diagnostické prognozy