Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
   
 
Nabídka
 
 
 

Dobroslav Kotol rytec kovu pro zbraně a střelivo Brno

 
JménoDobroslav Kotol
Obchodní názevhttp://www.dobroslavkotol.cz
AdresaNa rychtě 3 Brno, 644 00
Telefon737 013 786
Emailslavkovo@email.cz
Profese:rytec kovu pro zbraně a střelivo
Hlavní náplň práce:Převážně hluboké a plastické rytiny do různých kovů, kosti, parohů a dřeva. Výroba a výzdoba drobných předmětů, rytecká výzdoba hlavně chladných zbraní, zhotovování a zdobení kožených pouzder na nože, zhotovování intarzovaných šperkovnic a drobné řezbářské práce.
Specializace:Nejvíce se věnuji rytecké výzdobě loveckých nožů. Jedná se hlavně o hluboké rytiny zvířat, krajin, rostlinných motivů a podobně, podle přání zákazníka. Návrhy si vytvářím sám.
Profesní historie:Původně jsem vyučený truhlář. Nejprve jsem pracoval jako pažbař a později jako nábytkář, potom řadu roků jako mistr OV na učilišti. Práce s kovem ale byla vždycky mým koníčkem a proto jsem se vyučil i rytcem. V tomto oboru pracuji již osm roků.
Nástroje s kterými pracuji:Nástroje se kterými pracuji si převážně vyrábím sám. Jedná se hlavně o různá rydla, sekáče a dláta.
Nadstandardní služby a výhody pro klienty:Výrobky které zhotovuji jsou dělány pouze tradičními technikami a ručně. Jedná se o velmi náročnou práci jak po stránce řemeslné, tak časové. Zákazník si může vybrat motiv, techniku jakou bude realizován a v průběhu práce mne navštívit aby posoudil práci.
Osvědčení:Výuční list jako truhlář pro výrobu nábytku, profese jako pažbař , výuční list jako rytec pro výzdobu zbraní a střeliva, roční praxe na COPT Uherský Brod.
Orientační ceník:Od 100 Kč na hodinu, podle druhu a rozsahu práce, podle materiálu, technologických postupů a náročnosti výrobku.
:I když se jedná o náročnou práci, vždy se zákazníkem najdeme řešení jeho požadavků aby byl absolutně spokojen.
Sdílet na Facebooku