Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Josef
Chaloupka
 
 
Nabídka
 

Poradenské služby

 

Do kategorie poradenské služby patří nejřůznější organizace, firmy, sourkomé osoby či instituce věnující se poradenské činnosti. Může se jednat o širokou paletu služeb. Poradenství v ekonomii, právu, zdravotnictví, sociální oblasti, stavebnictví, zaměstnanosti a mnoho dalšího. Lidé pracující v poradenských firmách musí dané problematice opravdu rozumnět, lidem pomáhají vyplňovat smlouvy, učí je jak nakládat s majetkem, jak nenaletět podvodným službám apod.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

starw starw - Poradenské služby

 
Obchodní názevSTARW s.r.o.
MěstoJablonec nad Nisou
Hlavní náplňNabízíme finanční poradenství všech finančních produktů.
 

 
 

Markéta Králová - Poradenské služby

 
Obchodní názevZdraví, krása, obchodní příležitost
MěstoŽdírec nad Doubravou
Hlavní náplňChcete vypadat krásně, cítit se dobře a být zdravější? Chcete mít dostatek času na svoji rodinu, přátele a nejbližší? Chcete být finančně nezávislí? Pokud jste odpověděli kladně, neváhejte a ozvěte se mi na výše uvedený kontakt, řeknu vám bližší informace.
 

 
 

Lubomír Náplava - Poradenské služby

 
Obchodní názevND agentura s.r.o.
MěstoZlín
Hlavní náplňSpolehlivý a profesionální partner v oblasti dotací z evropských a národních zdrojů.
 

 
 

Michal Rückel - Poradenské služby

 
Obchodní názevFinanční Institut, s.r.o.
MěstoPraha 1
Hlavní náplňFinanční Institut je společnost, která pomáhá klientům optimalizovat jejich rodinné finance. Přizpůsobuje portfolio aktuální situaci a potřebám klientů a pracuje na jejich finančním vzdělávání. Vznikla jako reakce na stále se zhoršující kvalitu finančních poradců v České republice. Spolupracuje s většinou bank, pojišťoven a investičních společností a sdružuje specialisty na pojištění, investice a hypotéky.
 

 
 

Jan Gerstenberger - Poradenské služby

 
Obchodní názevIng. Jan Gerstenberger
MěstoPanenské Břežany
Hlavní náplňPoradenství v podnikové ekologii: bezpečnostní listy, nařízení REACH a CLP, nakládání s chemickými látkami, nakládání s odpady a odpadními vodami, ochrana ovzduší, hlášení ISPOP, ekologická újma, obaly a značení obalů. Úvodní konzultace a audit ZDARMA.
 

 
 

vyber pojisteni vyber pojisteni - Poradenské služby

 
Obchodní názevVyberpojisteni.cz
MěstoPraha 8
Hlavní náplňZabýváme se zprostředkováním firemního pojištění, pojištění fyzických osob a to v oblastech životního i neživotního pojištění. Záběr našich služeb je tak zcela komplexní a kromě pojištění dokážeme poradit i s výběrem penzijního připojištění či stavebního spoření.
 

 
 

Katřina Sontáková - Poradenské služby

 
Obchodní názevBohemia Faktoring, a.s.
MěstoPraha 1
Hlavní náplňSpolečnost Bohemia Faktoring, a.s. se řadu let specializuje na faktoring bankovních aktiv a spolupracuje s nejvýznamnějšími bankami a jinými finančními institucemi.
 

 
 

danova poradkyne - Poradenské služby

 
Obchodní název ucetnictvi-audit-dane
MěstoPraha 1
Hlavní náplňDaňové poradenství je naše hlavní specializace, poskytujeme daňová stanoviska, zodpovíme Vaše daňové dotazy e-mailem nebo telefonicky, připravíme Vám daňové přiznání. Dále poskytujeme audit účetní závěrky, auditorské služby, audit účetnictví.
 

 
 

Markéta Svobodová - Poradenské služby

 
Obchodní názevIng.Markéta Svobodová
MěstoTelč
Hlavní náplňÚčetní práce, vedení daňové evidence, podvojného účetnictví,mezd, personalistiky, daňová problematika, poradenství.
 

 
 

Anna Hlůžková - Poradenské služby

 
Obchodní názevHlůžková Anna
MěstoNalžovské Hory
Hlavní náplň Nabízím zpracování podkladů pro zahájení insolvenčního řízení včetně kontroly jeho průběhu
 

 
 

František Martínek - Poradenské služby

 
Obchodní názevMichelská Autozastavárna
MěstoPraha - Michle
Hlavní náplňPeníze na ruku do 30 minut. Michelská Autozastavárna Autozastavárna poskytuje možnost rychle získat hotovost v případě neočekávaných výdajů nebo finančních situací. Naše nabídka se zakládá na vložení auta do zástavy a okamžitého odnosu finanční hotovosti. Peníze vyplácíme do 30 minut. Pokud i Vy řešíte, jak rychle získat hotovost. Neváhejte a zavolejte nám, naši vyškolení pracovníci Vám poradí a pomohou se zástavou Vašeho vozidla na potřebnou dobu.
 

 
 

Svatopluk Bernard - Poradenské služby

 
Obchodní názevGeotera s.r.o.
MěstoČeské Budějovice
Hlavní náplňgeodetická činnost v oblasti katastru nemovitostí a výstavbě
 

 
 

Pavel Krejsa - Poradenské služby

 
Obchodní názevSporimnaduchod.cz
MěstoPlzeň
Hlavní náplňAktuální a pravdivé informace o penzijní reformě. Nenechte se zaskočit změnou penzijního systému. Využijte možností stavebního spoření a penzijního připojištění
 

 
 

Anna Hlůžková - Poradenské služby

 
Obchodní názevAH řešení pro Vaše dluhy
MěstoNalžovské Hory
Hlavní náplňMým posláním je pomoc lidem, kteří jsou zadlužení a o pomoc požádají. I když se jejich situace zdá bezvýchodná, společně VŽDY nalezneme řešení. Ať už je to refinancování stávajících úvěrů nebo insolvence. Stojím na Vaší straně, naděje umírá poslední! Pečlivě zanalyzuji Vaši finanční situaci, navrhnu řešení a pokud se rozhodnete pro naši spolupráci, vše za Vás vyřídím.
 

 
 

Renáta Čížová - Poradenské služby

 
Obchodní názevSIJS FINANCE s.r.o.
MěstoOstrava
Hlavní náplňPoskytujeme nebankovní hypotéky a půjčky klientům, kteří v bance finanční prostředky nezískají. Nebereme žádné poplatky předem, možnost předčasného doplacení zdarma. Také pro problémové klienty máme úrok a RPSN jako v bance.
 

 
 

Jan Šperling - Poradenské služby

 
Obchodní názevSafety Plus
MěstoBrno
Hlavní náplňSafety Plus nabízí zákonem požadovaná školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci včetně školení požární ochrany. Jde o kompletní, profesionální a ekonomicky výhodné řešení Vašich povinností a potřeb, které vyplývají z desítek zákonných předpisů České republiky a nařízení Evropské unie. Nabízíme vypracování, vedení a správu interních firemních dokumentů, předpisů a nařízení, realizujeme výhodné řešení BOZP pro Vaši společnost. Naši technici mají špičkové znalosti legislativy.
 

 
 

daňová poradkyně - Poradenské služby

 
Obchodní názevucetnictvi-audit-dane
MěstoPraha 1
Hlavní náplňDaňové poradenství je naše hlavní specializace, poskytujeme daňová stanoviska, zodpovíme Vaše daňové dotazy e-mailem nebo telefonicky, připravíme Vám daňové přiznání. Jsme zapsáni v Komoře daňových poradců ČR. Dále poskytujeme audit účetní závěrky, auditorské služby, audit účetnictví. Jsme zapsáni v Komoře auditorů ČR.
 

 
 

David Dalibába - Poradenské služby

 
Obchodní názevD&D servis s.r.o.
MěstoDolní Jirčany-Psáry
Hlavní náplňZajišťujeme správu nemovitostí jak ve vlastnictví měst a obcí, tak nemovitostí ve vlastnictví soukromých osob i jiných právních subjektů všech velikostí. Spravujeme nemovitosti všech velikostí, od jednotlivých domů až po velké celky.
 

 
 

Tereza Grulichová - Poradenské služby

 
Obchodní názevAmmado Půjčka
MěstoPraha
Hlavní náplňPokud hledáte půjčku, obraťte se na Ammado. Naše půjčky jsou dostupné online a pod dohledem ČNB. Půjčte si výhodně a rychle. Půjčku od Ammado můžete díky Afilační spolupráci získat vždy za nejvýhodnější pomienok. Pokud půjčka tak Ammado.
 

 
 

Olga Valentová - Poradenské služby

 
Obchodní názevsilesia-security
MěstoTřinec
Hlavní náplňOchrana osob,majetku,budov. Autodoprava, cateringoé služby, organizační služby, úklid.
 

 
 

Jiří Bodnár - Poradenské služby

 
Obchodní názevEurokonto s.r.o.
MěstoOstrava
Hlavní náplňOddlužením jsme již pomohli vyřešit mnoha lidem svízelnou finanční situaci. Bezplatně zkonzultujeme i Vaše finanční problémy a navrhneme nejlepší možnou cestu k osvobození od dluhů ( oddlužení ). Poskytneme Vám veškerou potřebnou asistenci a administrativní i právní pomoc při oddlužení formou tzv. osobního bankrotu dle insolvenčního zákona, který umožňuje snížení Vašich dluhů až o 70%
 

 
 

Martin Janotka - Poradenské služby

 
Obchodní názevZastavit dražbu
MěstoTeplice
Hlavní náplňZastáváme názor, že je tu vždy možnost jak se vypořádat s věřiteli, či exekutory. Umíme Vaši situaci řešit jinou cestou, naše dlouholeté zkušenosti i partneři, se kterými spolupracujeme, Vám poskytnou nadstandardní servis při realizaci nejvhodnějšího řešení.
 

 
 

Július Strnisko - Poradenské služby

 
Obchodní názevJ&D Capital Corporation spol.s.r.o.
MěstoPraha 2
Hlavní náplňSpolečnost nabízí tyto produkty: Krátkodobý úvěr se zástavou nemovitostí s úrokem od 1% p.m. se splatností až na 24 měsíců. Dlouhodobý úvěr se zástavou nemovitosti s úrokem od 9% p.a. se splatností až 20 let. Výkup nemovitosti až do 85% z tržního odhadu nemovitosti. Vykoupíme,Vaší nemovitost z dražby nebo insolvence. Zpětný leasing nemovitosti Oddlužení nemovitosti i pro fyzické osoby nepodnikající. Vyplácení exekucí Financování Developerských projektů