Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Miroslava
Kolibová
 
 
Nabídka
 

Kuchař

 

Kuchař je Profesinál v oboru gastronomie. Věnuje se přípravě pokrmů jako je příprava předkrmů, polévek, omáček, ruzných druhů mas, příloh nebo dezertů. Důležitou součástí jeho práce je příprava surovin pro vaření, jež zahrnuje krájení, sekání nebo filetování ryb. Následují činnosti jako je vaření, pečení, smažení, gratinovaní, finální zdobení jídel a další postupy přípravy pokrmů. Kuchař zná technické postupy přípravy jídel jak naší tak i zahraniční kuchyně. Další náplní práce kuchaře Profesionála je i dohled na dobrý chod kuchyně nebo zjišťování stavu zásob.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Libuše BEZDÍČKOVÁ - Kuchař

 
Obchodní názevKuchařka sos!!
MěstoHradec Králové
Hlavní náplňPomocné přípravy v kuchyni,samostatné vaření,uklid kuchyně,mytí nábobí
 

 
 

Miroslav Balšánek - Kuchař

 
Obchodní názevCITUS s.r.o. – mražené výrobky
MěstoLitoměřice
Hlavní náplňSpolečnost zaváží mražené potraviny do gastronomických provozů – závodní a školní jídelny, nemocnice, ústavy sociální péče, restaurace.
 

 
 

Robert Točík - Kuchař

 
Obchodní názevŘíční a sluneční lázně Na Úpě, s.r.o.
MěstoJaroměř
Hlavní náplňŘíční a sluneční lázně Na Úpě v Jaroměři v areálu starého koupaliště nabízejí volnočasové a sportovní vyžití. Naše restaurace je vhodná pro pořádání rodinných a firemních akcí. Zahrajte si volejbal, nohejbal a fotbal, možnost ubytování v malém kempu.
 

 
 

Jaromír Kubant - Kuchař

 
Obchodní názevKubant s.r.o.
MěstoBranišovice
Hlavní náplňU Císařské cesty - Nabízíme ubytování v našem dobovém penzionu. U nás také naleznete kulturní programy v naší krčmě a vynikající kuchyni a možnost ubytování v našich vinných sklípcích.
 

 
 

Michaela Zábojníková - Kuchař

 
Obchodní názevNemám firmu
MěstoKřenovice
Hlavní náplňvýrobky studené kuchyně, všechny teple i studene pokrmy, předkrmy moučníky. Z pozice číšníka, dohotovovaní pokrmů před hostem, profesionální obsluha.