Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
   
 
Nabídka
 

Cukráři

 

Cukrář je Profesionál zabývající se výrobou sladkostí, cukrovinek, cukroví, dortů nebo zákusků z čokolády, nugátu, marcipánu a dalších surovin. Je odborníkem na výrobu cukrákrařských těst a zpracování nebo skladování různých druhů surovin používaných v cukrářské výrobě. Mezi hlavní činnosti cukráře dále patří pečení cukrovinek, finální zdobení cukrovinek pomoci krémů, polev, čokolády nebo cukrářských ozdob. Cukrář je odborníkem na skladování cukrářských výrobků podle danných hygienických norem. Věnuje se expedici a příjmu zakázek.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Monika Bruková - Cukráři

 
Obchodní názevLa Creativa - www.dorterie.cz
MěstoTřinec
Hlavní náplňluxusní dorty, 3D dorty, luxusní svatební dorty, neobyčejné dorty, americké dorty
 

 
 

Martina Tothová - Cukráři

 
Obchodní názevMT - DORTY
MěstoMšecké Žehrovice
Hlavní náplňCukrářská výroba zaměřena na dorty, minidezerty, moučníky, vánoční cukroví, koláčky a nabídku sezónních výrobků. Veškeré produkty jsou vyrobeny z kvalitních surovin.
 

 
 

Milan Heinz - Cukráři

 
Obchodní názevKAUMY s.r.o.
MěstoFulnek
Hlavní náplňEshop.kaumy.cz - Široká nabídka sladkostí a zdravé výživy. V našem e-shopu naleznete jak zdravé mlsání tak sladkosti pro každého a navíc nabízíme dárky k našim produktům!
 

 
 

Zdenek Zdenek - Cukráři

 
Obchodní názevzmrzlinové směsi a stroje freshice
Městopraha 4
Hlavní náplňZmrzlinové směsi a stroje FRESHICE. Firma Freshice se zabývá výrobou a prodejem zmrzlinových směsí z čerstvého ovoce již od roku 2003. Prodáváme a bezúplatně též pronajímáme zmrzlinové stroje, pouze za odběr našich zmrzlinových směsí. Závozy zdarma v Praze a okolí jsou samozřejmostí. Zmrzlinové směsi lze též denně vyzvednout v našich provozovnách v Praze.