Rychlé vyhledávání    
 
 

Kdo se může do katalogu registrovat?

Katalog eProfesionálové je určen všem zručným lidem, kteří chtějí prezentovat své služby. Katalog není určen velkým firmám, které dnes ve většině českých katalogů převládají. Profesionálové (OSVČ nebo zaměstnanci firem, kteří by rádi nabídli své zkušenosti a schopnosti dalším, popřípadě hledají nové zaměstnání) mají díky tomu jen malou šanci se na internetu kvalitně a opravdu viditelně prezentovat. Dále zde mohou nabízet své služby studenti hledající brigádu nebo třeba maminky na mateřské dovolené, které by rády pracovaly z domu. U nás si může udělat vizitku téměř každý, pouze firmy ne.

 

Podmínky:

1) První a základní podmínkou k registraci je skutečnost, že jste profesionál v nějakém z pracovních oborů. Do katalogu se budete registrovat pod Vašim jménem, sami za sebe. Díky tomu eliminujeme přítomnost velkých firem v katalogu. Např: Josef Novák – Instalatér.

2) Vaše osobní údaje budou použity pouze pro potřeby katalogu. Veškeré informace, které nám dodáte budou viditelně umístěné tak, aby měl případný zákazník možnost si informace přečíst.

3) V popisech není dovoleno používat sprostých slov a rasově motivovaných hesel. Takovýto zápis bude smazán a jeho majitel bude vyzván k nápravě textu. Pokud se bude problém opakovat bude uživatel z katalogu eProfesionálové.cz vyřazen. Toto pravidlo platí i pro vkládané fotografie. Fotografie nesmí obsahovat vulgární obsah nebo pornografii.

4) Informace uvedené v dotazníku musí být pravdivé. Každý zákazník má právo nás upozornit na skutečnost, že Váš ceník není reálný a cena např: za hodinu je mnohem vyšší. Toto se týká i nabízených služeb nebo slev. Takový uživatel bude na chybu upozorněn emailem nebo telefonicky a bude vyzván k úpravě údajů. Pokud je v daném termínu neopraví, hrozí mu vyloučení z katalogu. Avšak pokud prokážete, že informace nejsou pravdivé a ze strany zákazníka jde pouze o pokus Vás zdiskreditovat, bude k tomuto faktu přihlédnuto. Tyto situace totiž nejsou nijak výjimečné. Nebraňte se proto komunikaci s námi a věřte, že společně budeme schopni najít v takovéto situaci řešení.

5) Za registrované uživatele neodpovídáme a nevyřizujeme reklamace za špatně odvedenou práce.

6) Zápisem do katalogu eprofesionalove.cz souhlasíte s občasným zasíláním novinek.