Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Michal
Kadaňka
 
 
Nabídka
 
 
 

Stanislav Hladěna Osobní trenér a fyzioterapeut Pardubice

 
JménoStanislav Hladěna
Obchodní názevFyzioFitness Pardubice
AdresaLuďka Matury 852 Pardubice, 53012
Telefon773202776
URLhttp://www.fyziofitness.cz/
Emailstanda.hladena@seznam.cz
Profese:Osobní trenér a fyzioterapeut
Hlavní náplň práce:Nabídka služeb osobního trenéra a fyzioterapeuta. Tréninky jsou vhodné nejen pro „zdravé“ jedince s nekulturistickými cíli, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici a „tvarovat“ tělo, ale také pro jedince s funkčními poruchami pohybového aparátu, kteří chtějí zlepšit svůj celkový zdravotní stav.
Specializace:Individuální přístup dle diagnostiky pohybového aparátu, na základě které je vytvořen tréninkový plán s následným osobním vedením ve fitness centru.
Profesní historie:Osobní zkušenosti s posilováním ve fitness centru od roku 1997. Jako osobní trenér pracuji od roku 2008.
Nástroje s kterými pracuji:Balanční plochy, Flowin, Overball, GymBall, Sporttester Polar, analýza tělesného složení Bodystat.
Nadstandardní služby a výhody pro klienty:Při zakoupení 10 lekcí průvodce tréninkovým plánem s obrazovou přílohou zdarma. Přednostní ošetření fyzioterapeutem v případě zdravotních obtíží. Důraz na zdravotní aspekty cvičení.
Osvědčení:Mgr. fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK Praha, Instruktor fitness lic.B na FTVS UK Praha, Kurz Flowin aj. Více na http://www.fyziofitness.cz/osobni-trener-fitness/o-mne
Orientační ceník:250-420Kč dle zvolené lekce, slevy při zakoupení více lekcí
:Zkuste trénink se mnou a ušetřete čas a zdraví při hledání konkurence :-)
Sdílet na Facebooku