Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Oldřich
Zelinka
 
 
Nabídka
 

Doučování Žďár nad Sázavou

  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
Buďte první v kategorii Doučování v okrese Žďár nad Sázavou a zaregistruje se do katalogu kvalitních profesionálů v každém oboru.

Profesionál z kategorie Doučování v okrese Žďár nad Sázavou nebo přímo ve Vašem městě Nové Město na Moravě, Velké Meziříčí, Bystřice nad Pernštejnem, Žďár nad Sázavou
 

 
V kategorii Doučování v okrese Žďár nad Sázavou bohužel není zapsán žádný profesionál, ale můžete se poohlédnout v okolí.
Doučování z jiných míst v republice.
 

 
 

Jan Procházka - Doučování

 
Obchodní názevTRAINING ONLINE s.r.o.
MěstoPraha 10
Hlavní náplňMáte zájem o e-learning školení-Online.eu? Registrace a vytvoření zdarma
 

 
 

PhDr. Lenka Volavková - Doučování

 
Obchodní názevMaster English
MěstoPraha
Hlavní náplňVÝUKA, DOUČOVÁNÍ na všech jazykových úrovních a pro všechny věkové skupiny. Individuální i skupinové lekce včetně rodinných sezení. Podnikové kurzy. Víkendové kurzy. Kurzy na přání. KONVERZAČNÍ setkání. Výuka e-mailem, Skypem po celé repoublice i v zahraničí.
 

 
 

Lenka Volavková - Doučování

 
Obchodní názevFajn doučko
MěstoPraha
Hlavní náplňvýuka angličtiny, výuka prezentačních a komunikačních dovedností, tvorba prezentací, doučování humanitnách předmětů, překlady, korektury
 

 
 

Josef Vlk - Doučování

 
Obchodní názevTrideco service s.r.o.
MěstoPraha 2
Hlavní náplňSpecializovaně se zaměřujeme na obor systemika, jenž je základem kurzů pro vrcholné managery. Systemické vedení firem je zárukou největšího možného ekonomického růstu společností. Psychologie obchodu vedená našimi lektory přetváří obchodní vnímání a efektivně využívá obchodní potenciál.