Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Katarína
Vančová
 
 
Nabídka
 

Psychoterapeuti Žďár nad Sázavou

  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
Buďte první v kategorii Psychoterapeuti v okrese Žďár nad Sázavou a zaregistruje se do katalogu kvalitních profesionálů v každém oboru.

Profesionál z kategorie Psychoterapeuti v okrese Žďár nad Sázavou nebo přímo ve Vašem městě Bystřice nad Pernštejnem, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě
 

 
V kategorii Psychoterapeuti v okrese Žďár nad Sázavou bohužel není zapsán žádný profesionál, ale můžete se poohlédnout v okolí.
Psychoterapeuti z jiných míst v republice.
 

 
 

Jiří Stuna - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevPhDr.,Mgr. Jiří Stuna
MěstoChrudim
Hlavní náplňosobnostní poradenství terapie krizová intervence
 

 
 

Matěj Krejčíř - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevAdultPublicity s.r.o.
MěstoŽižkov
Hlavní náplň Obsahuje chemické látky, které jsou pro lidi nebezpečné a jedovaté jako jsou: alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit či amylnitrit. Drobný farmaceutický exkurz na úvod - amylnitrit, jak se látka, obsažená v kouzelné lahvičce, nazývá, se předepisuje i jako léčivo rozšiřující cévy. Potřísnění pokožky způsobuje její podráždění a vyrážku!
 

 
 

Jitka Slánská - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevPROFESKOUČINK Jitka Slánská
MěstoHradec Králové
Hlavní náplňNabízím vám služby certifikovaného profesionálního kouče a poradce. Kouč se stejně jako psycholog či psychoterapeut snaží o zlepšení kvality vašeho života a poradí vám, jak se zbavit stresu, deprese, získat motivaci či provést restart života. Při koučinku se konkrétně dozvíte, co máte udělat a jak pracovat na změně. Poradím vám, jak řešit partnerské nebo manželské vztahy. Dále nabízím business mentoring a koučink zaměřený na zlepšení vašeho podnikání.
 

 
 

Veronika Galusová - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevPSYCHOTERAPIE KOLÍN
MěstoKolín IV
Hlavní náplňPoradenství v oblasti duševního zdraví.