Rychlé vyhledávání    
 
 
Česká republika
 
Profesionál dne
   
 
Nabídka
 

Architekti Prostějov

  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
Buďte první v kategorii Architekti v okrese Prostějov a zaregistruje se do katalogu kvalitních profesionálů v každém oboru.

Profesionál z kategorie Architekti v okrese Prostějov nebo přímo ve Vašem městě Konice, Prostějov
 

 
V kategorii Architekti v okrese Prostějov bohužel není zapsán žádný profesionál, ale můžete se poohlédnout v okolí.
Architekti z jiných míst v republice.
 

 
 

Karel Kadeřábek - Architekti

 
Obchodní názevarchitekt Karel Kadeřábek
MěstoČáslav
Hlavní náplňNávrhy staveb, interiérů, rekonstrukcí i zahrad. Projekt je zpracován komplexně od konceptu a studie přes získání stavební povolení až po prováděcí dokumentaci a dozory.
 

 
 

Pavel Hýbl - Architekti

 
Obchodní názevPavelhybl.cz
MěstoHodonín
Hlavní náplňNabízíme instalaci a servis automatických zavlažovacích systémů nejen pro zahrady a parky. K zákazníkům přistupujeme individuálně. Osobně přijedeme, zahradu zaměříme a zakreslíme. Následně navrhneme ideální komponenty a rozložení zavlažovacího systému. Veškeré komponenty montujeme výhradně v uceleném systému americké značky Toro, která se řadí k předním světovým značkám v oblasti zavlažování pro zahrady, sportovní plochy, veřejné parky a golfová hřiště.
 

 
 

Vít Sladký - Architekti

 
Obchodní názevmaviom architekti
MěstoNové Město na Moravě
Hlavní náplň| komplexní služby v oblasti architektury, interiéru a designu | poradenství ve všech fázích projektu | architektonické studie bytových, občanských a komerčních staveb | novostavby, rekonstrukce a stavební úpravy | komplexní projekční činnost | projekty interiéru s komplexním výtvarným řešením vnitřních prostor |
 

 
 

David Bezovy - Architekti

 
Obchodní názevESTATIO s.r.o.
MěstoŽižkov
Hlavní náplňPopulární jsou i startovací byty pro mladé. Nejvíce poptávané jsou novostavby. Každá novostavba má své předno zeleň, infrastruktura, možnost dopravy, hlučnost, množství rekreačních zařízení, vzdálenost od center, vzdálenost ostatních budov atd.