Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Robert
Kovář
 
 
Nabídka
 

Oděvní a kožedělná výroba Praha

   
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 

 
 

Andrea Pfeiferova - Krajkářky

 
Obchodní názevAndrea Pfeiferova
MěstoPraha
Hlavní náplňVýroba ručně paličkovaných a šitých krajek, jejich aplikace a kombinace s výšivkami. Možnost vytvoření originálního návrhu.
 

 
 

Lucie Voženílková - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevSvatba párty
MěstoPraha 9
Hlavní náplňObchod je zaměřený na prodej doplňků na párty, oslavy a večírky. Svatební dekorace a svatební doplňky. Nabídka dekorací obsahuje dekorace na stůl, organzu, okvětní lístky růží, vystřelovací konfety, ubrousky, dekorace na svatební automobil, svatební bublifuky, fotoalba, knihy hostů, girlandy, nafukovací balónky, lampiony, materiály jako jsou tyly, satény, organzy a dekorační látky.Karnevalových kostýmů, líčidel, masek, klobouků, paruk, konfet a různých doplňků pro karnevaly, párty.
 

 
 

Marek Valvoda - Krejčí

 
Obchodní názevMOJE HRAČKA
MěstoPraha 6
Hlavní náplňVytváříme ručně šité textilní hračky podle dětské fantazie. Z obrázku vašeho dítěte pro něj vytvoříme plyšáka, se kterým si bude opravdu hrát. Každá hračka je neopakovatelný originál.
 

 
 

Bronislava Ludvikova - Brašnáři

 
Obchodní názevBronislava Ludvikova
MěstoPraha 6
Hlavní náplňnavrh produktu, zpracovani technicke dokumentace, vcetne pracovnich sablon a vykresu,vyroba prototypu, vyroba kozene galanterie
 

 
 

Kateřina Zimmlová - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevTexcom Trade a.s.
MěstoPraha 5
Hlavní náplňSpolečnost TEXCOM TRADE, a.s. je výrobcem vlastního českého ložního prádla pod ochranou známkou LINTE. Veškerá bavlněná příze použitá na výrobu povlečení, je od českých dodavatelů, stejně jako následné zpracování, až do finálního výrobku.
 

 
 

Ondřej Přikryl - Obuvníci

 
Obchodní názevVelké nohy - nadměrná obuv pro muže
MěstoHolešov
Hlavní náplňInternetový obchod se zaměřuje na poskytování levné pánské nadměrné obuvi. Koupit zde můžete boty vycházkové, společenské, sportovní, cyklistické, trekingové a další. Součástí nabídky jsou nadměrné velikosti ponožek. Vše ve velikostech 12, 13,14 a 15 velmi levně!.
 

 
Najděte si profesionály z oboru Oděvní a kožedělná výroba ve Vaší obci: Praha, Černošice, Říčany, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav