Rychlé vyhledávání    
 
 
Česká republika
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
JIŘÍ
KOLÁČEK
 
 
Nabídka
 

Překladatelé Jablonec nad Nisou

  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
Buďte první v kategorii Překladatelé v okrese Jablonec nad Nisou a zaregistruje se do katalogu kvalitních profesionálů v každém oboru.

Profesionál z kategorie Překladatelé v okrese Jablonec nad Nisou nebo přímo ve Vašem městě Jablonec nad Nisou, Tanvald, Železný Brod
 

 
V kategorii Překladatelé v okrese Jablonec nad Nisou bohužel není zapsán žádný profesionál, ale můžete se poohlédnout v okolí.
Překladatelé z jiných míst v republice.
 

 
 

Michal Kulhanek - Překladatelé

 
Obchodní názevMichal Kulhanek - Translations&Consulting
MěstoHostivice
Hlavní náplňJsem rodilý mluvčí, překladatel a tlumočník polského jazyka s několikaletou praxí a nabízím služby v oblasti překladů, tlumočení a právního poradenství. Polské překlady a tlumočení do češtiny a slovenštiny a naopak. Zajišťuji také soudní překlady a tlumočení.
 

 
 

Anežka Bystřická - Překladatelé

 
Obchodní názevAB-BA-překlady
MěstoJaroslavice
Hlavní náplňpřekladatelské a tlumočnické služby
 

 
 

Lenka Volavková - Překladatelé

 
Obchodní názevFajn doučko
MěstoPraha
Hlavní náplňvíkendová výuka angličtiny a češtiny pro cizince, doučování v oboru humanitních předmětů, překlady a korektury
 

 
 

Klára Juříková - Překladatelé

 
Obchodní názevKlára Juříková
MěstoPraha 7
Hlavní náplňPoskytuji profesionální obousměrné překlady angličtiny a korektury češtiny. Provádím obousměrné překlady a pravopisné, gramatické i stylistické české korektury beletrie, článků, návodů, obchodní korespondence, firemních a propagačních materiálů, odborných prací a webů.