Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
ludmila
hochová
 
 
Nabídka
 

Výroba doplňků, galanterie

 

Výrobce doplňků je Profesionál zabývající se výrobou dekorativních doplňků k oblečení. Může se jednat o širou paletu doplňků z různých materiálů nebo vyrobených pomocí různých druhů technik, za použití nepřeberného množství přírodních i syntetických materiálů. Nejčastěji se jedná o doplňky jako jsou šperky, náušnice, brože, náramky nebo další druhy doplňku. Každý výrobce doplňků se specializuje na určitý druh práce s určitým materiálem.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Kateřina Zimmlová - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevTexcom Trade a.s.
MěstoPraha 5
Hlavní náplňSpolečnost TEXCOM TRADE, a.s. je výrobcem vlastního českého ložního prádla pod ochranou známkou LINTE. Veškerá bavlněná příze použitá na výrobu povlečení, je od českých dodavatelů, stejně jako následné zpracování, až do finálního výrobku.
 

 
 

Lucie Voženílková - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevSvatba párty
MěstoPraha 9
Hlavní náplňObchod je zaměřený na prodej doplňků na párty, oslavy a večírky. Svatební dekorace a svatební doplňky. Nabídka dekorací obsahuje dekorace na stůl, organzu, okvětní lístky růží, vystřelovací konfety, ubrousky, dekorace na svatební automobil, svatební bublifuky, fotoalba, knihy hostů, girlandy, nafukovací balónky, lampiony, materiály jako jsou tyly, satény, organzy a dekorační látky.Karnevalových kostýmů, líčidel, masek, klobouků, paruk, konfet a různých doplňků pro karnevaly, párty.
 

 
 

Rudolf Šimon - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevDANTE.CZ, s.r.o.
MěstoOstrava
Hlavní náplňZabýváme se prodejem veškeréo bytového textilu a doplňků.
 

 
 

Bene Ficio - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevTrenýrky | www.el-ka.cz
MěstoDobříš
Hlavní náplňPánské, dámské i dětské trenýrky prémiové kvality! Zjistěte co znamená kvalita od El.Ka Underwear. 100% bavlna, kvalitní materiály a výroba pouze v ČR. Prohlédněte si nabídku značkového prádla na el-ka.cz!