Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
   
 
Nabídka
 

Výroba doplňků, galanterie

 

Výrobce doplňků je Profesionál zabývající se výrobou dekorativních doplňků k oblečení. Může se jednat o širou paletu doplňků z různých materiálů nebo vyrobených pomocí různých druhů technik, za použití nepřeberného množství přírodních i syntetických materiálů. Nejčastěji se jedná o doplňky jako jsou šperky, náušnice, brože, náramky nebo další druhy doplňku. Každý výrobce doplňků se specializuje na určitý druh práce s určitým materiálem.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Bene Ficio - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevTrenýrky | www.el-ka.cz
MěstoDobříš
Hlavní náplňPánské, dámské i dětské trenýrky prémiové kvality! Zjistěte co znamená kvalita od El.Ka Underwear. 100% bavlna, kvalitní materiály a výroba pouze v ČR. Prohlédněte si nabídku značkového prádla na el-ka.cz!
 

 
 

Petr Voženílek - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevSvatební kravata
MěstoPraha9
Hlavní náplňNabízíme levné, ale zároveň velice kvalitní pánské doplňky. Nabízíme pánské kravaty, pánské motýlky, pánské šle, manžetové knoflíčky, dřevěné motýlky.Nabídka zahruje taktéž doplňky pro chlapce - chlapecké kravaty, motýlky a šle. Naše svatební nabídka obsahuje kolekce pro ženichy, svědky a družbu.
 

 
 

Rudolf Šimon - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevDANTE.CZ, s.r.o.
MěstoOstrava
Hlavní náplňZabýváme se prodejem veškeréo bytového textilu a doplňků.
 

 
 

Václav Gruška - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevQualitop s.r.o.
MěstoOstrava
Hlavní náplňQualitop s.r.o. - Již od roku 1994 vyrábíme a dodáváme papírové hygienické potřeby a příslušenství. Vyberte si z naší široké nabídky, nebo vyrobíme dle Vašich představ a zajistíme i kompletní dodávku až k Vám.
 

 
 

Lucie Voženílková - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevSvatba párty
MěstoPraha 9
Hlavní náplňObchod je zaměřený na prodej doplňků na párty, oslavy a večírky. Svatební dekorace a svatební doplňky. Nabídka dekorací obsahuje dekorace na stůl, organzu, okvětní lístky růží, vystřelovací konfety, ubrousky, dekorace na svatební automobil, svatební bublifuky, fotoalba, knihy hostů, girlandy, nafukovací balónky, lampiony, materiály jako jsou tyly, satény, organzy a dekorační látky.Karnevalových kostýmů, líčidel, masek, klobouků, paruk, konfet a různých doplňků pro karnevaly, párty.
 

 
 

Kateřina Zimmlová - Výroba doplňků, galanterie

 
Obchodní názevTexcom Trade a.s.
MěstoPraha 5
Hlavní náplňSpolečnost TEXCOM TRADE, a.s. je výrobcem vlastního českého ložního prádla pod ochranou známkou LINTE. Veškerá bavlněná příze použitá na výrobu povlečení, je od českých dodavatelů, stejně jako následné zpracování, až do finálního výrobku.