Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Milan
Sochor
 
 
Nabídka
 

Krejčí

 

Profesionál krejčí je odborník v problematice šití oděvů. Ke své práci nejčastěji používá textilie, kůži, kožešiny, krajky či různé moderní, umělé materiály. K práci krejčího patří v prvé řadě volba a příprava materiálu. Součástí práce krejčího je i tvorba střihů, návrhů a práce s klienty. Krejčí Profesionál dobře zná všechny ruční i strojní techniky, které jsou pro jeho obor nepostradatelné. Dále se také krejčí věnuje opravám a úpravám kupovaných či šitých oděvů.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Petra Zemková - Krejčí

 
Obchodní názevPetra Zemková
MěstoMost
Hlavní náplňVýroba oděvů a oděvních doplňků.opravy a úpravy oděvů
 

 
 

Kateřina Sárficzká - Krejčí

 
Obchodní názevKateřina Sárficzká
MěstoOstrava
Hlavní náplňJiž několik let se věnuji šití oblečení pro psy na míru. Šiji převážně na malá a střední plemena psů, po dohodě i na velká plemena. Takové oblečky zajišťují psům pohodlí při nošení, psa nijak neomezují v pohybu a jsou nápadité a originální. Vyrábím zimní a podzimní kombinézy, zimní a podzimní bundy, vesty, pláštěnky, teplákové soupravy, mikiny, trička, šaty, domácí úbory, pyžama a také hárací kalhotky.
 

 
 

Marina Karpjuková - Krejčí

 
Obchodní názevKrejčovstvi Marina
MěstoLovosice
Hlavní náplňšití a opravy dámských a pánských oděvů, včetně kůže
 

 
 

Marek Valvoda - Krejčí

 
Obchodní názevMOJE HRAČKA
MěstoPraha 6
Hlavní náplňVytváříme ručně šité textilní hračky podle dětské fantazie. Z obrázku vašeho dítěte pro něj vytvoříme plyšáka, se kterým si bude opravdu hrát. Každá hračka je neopakovatelný originál.