Rychlé vyhledávání    
 
 

Naší hlavní myšlenkou a cílem při tvorbě katalogu eProfesionálové.cz bylo především usnadnit prezentaci opravdových profesionálů a schopných lidí z různých pracovních odvětví. Každý z Vás profesionálů, který se někdy pokoušel nabízet své služby na internetu velmi rychle zjistil, že jde o poměrně velmi nesnadný úkol. Velkou nevýhodou většiny českých katalogů je obrovská konkurence ze strany velkých firem, které se za vysoký poplatek nechají umístit na prvních místech v katalogu. Pokud nechcete platit tak vysoké částky za registraci, máte díky této diskriminaci jen malou šanci na zviditelnění. Náš katalog eProfesionálové.cz je zaměřen především na samostatně pracující profesionály, kteří by rádi na internetu prezentovali své služby. V našem katalogu mají všichni zaregistrovaní stejnou šanci umístit se na prvních pozicích. Nikdo si nemůže první místo zaplatit, jak je tomu u jiných katalogů. U nás se zaregistruje pod svým jménem a prezentujete pouze své služby. Díky tomu eliminujeme přítomnost velkých firem. 

Věříme, že se nám tímto projektem podaří zacelit díru, která na našem internetu vznikla a usnadníme profesionálům, všem schopným lidem a  zákazníkům cestu k nalezení vhodného a kvalitního profesionála v jakémkoliv možném pracovním odvětví. Vašimi konkurenty už nebudou ony velké firmy, ale různí, stejně zruční profesionálové.

Na začátku je nutné vyplnit dotazník týkající se Vašeho pracovního zaměření, specializace, ceny za služby a mnoho dalšího. Čím lépe dotazník vyplníte, tím lepší šanci na umístění v katalogu budete mít. Více informací znamená více zákazníků. Potenciální zákazník by měl mít možnost porovnat veškeré služby nebo ceny mezi různými profesionály. Víc informací o Vás může zákazníka přesvědčit o tom, že právě Vy jste ten nejlepší profesionál pro jeho práci.

Zákazník

Každý zákazník si může na našem webu eProfesionálové.cz bezplatně najít potřebného Profesionála pro práci. Pokud zjistíte, že uvedené informace nabízené profesionálem nejsou pravdivé, napište nám email a případ bude prošetřen. Týká se především nabízených služeb a cen. Registrovaného uživatele upozorníme, aby údaje upravil. Zajistíte tak dalším zákazníkům jistotu, že daný profesionál neuvádí lživé informace. Za profesionály neodpovídáme a nezařizujeme reklamace špatně odvedené práce.

O vývojářích

Náš profesionální tým se ve světě internetu úspěšně pohybuje již několik let. Naší hlavní myšlenkou a cílem při tvorbě stránek eProfesionálové.cz bylo nabídnout Vám komplexní katalog zaměřený na opravdové profesionály ve svém oboru. Například osoby samostatně výdělečně činné, brigádníky, zaměstnance firem, kteří hledají nové zaměstnání či zakázky a všechny ostatní schopné lidi, kteří něco umí a rádi by si přivydělali něco málo k platu. Pokud jste již jednou byli nuceni hledat kvalitního zedníka či obkladače, tak víte, že jde často o nelehký úkol. Většina katalogů na českém internetu nabízí pouze služby velkých firem, které často pracují méně kvalitně, ale zato draze. V našem katalogu eProfesionálové budete mít možnost vybrat si z celé řady profesionálů ve všech možných odvětvích. Ať již budete hledat obkladače pro položení koupelnových kachliček, novou kadeřnici nebo třeba automechanika, u nás jistě najdete vše co hledáte. Do našeho katalogu se může registrovat každý člověk, který něco umí a své služby chce nabídnout dalším lidem. Neupřednostňujeme firmy, našim cílem je zvýhodnit schopné pracovníky a zprostředkovat jejich služby dalším. 

Vlastní webové stránky

Nemáte svoje vlastní webové stránky a chtěli byste je? Kontaktujete nás a my Vám internetové stránky vytvoříme. Záleží pouze na tom, kolik peněz jste ochotní pro vývoj stránek vyčlenit.  Zákazníkům nabízíme tvorbu webu, designu, hosting nebo také tvorbu obsahů. Dodáte nám potřebné informace a náš pracovník pro Vás na jejich základě vytvoří text. Není to podmínkou. Nabízené služby se dají různě kombinovat, přesně na míru Vašich požadavků.

Kontakt:

email: dotazy@eprofesionalove.cz