Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Jana
Kloučková
 
 
Nabídka
 

Psychoterapeuti

 

Psychoterapeut se zabývá terapií různých psychických obtíží a krizí, které mohou člověka během života potkat. Nejčastěji se jedná o osobní, partnerské, manželské krize. Pomoc při navazování vztahů, řešení problémů v kolektivu, napomáhá při léčbě závislostí, zvládání syndromu vyhoření. Psychoterapeut se věnuje také rozvoji komunikace, rodinným a jiným skupinovým terapiím. Ke své práci využívá dianostické testy a metody rozhovoru.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Jiří Stuna - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevPhDr.,Mgr. Jiří Stuna
MěstoChrudim
Hlavní náplňosobnostní poradenství terapie krizová intervence
 

 
 

Veronika Galusová - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevPSYCHOTERAPIE KOLÍN
MěstoKolín IV
Hlavní náplňPoradenství v oblasti duševního zdraví.
 

 
 

Matěj Krejčíř - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevAdultPublicity s.r.o.
MěstoŽižkov
Hlavní náplň Obsahuje chemické látky, které jsou pro lidi nebezpečné a jedovaté jako jsou: alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit či amylnitrit. Drobný farmaceutický exkurz na úvod - amylnitrit, jak se látka, obsažená v kouzelné lahvičce, nazývá, se předepisuje i jako léčivo rozšiřující cévy. Potřísnění pokožky způsobuje její podráždění a vyrážku!
 

 
 

Katarína Vančová - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevKatarína Vančová
MěstoVrchlabí
Hlavní náplňNabízím pomoc při řešení obtížných životních situací, při odbourávání depresí, stresu, pocitech úzkosti, strachu a dalších negativních emocí. Za pomocí technik pro psychickou pohodu klienty vedu k budování nových návyků s cílem vést spokojený, plnohodnotný a šťastný život.
 

 
 

Jitka Slánská - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevPROFESKOUČINK Jitka Slánská
MěstoHradec Králové
Hlavní náplňNabízím vám služby certifikovaného profesionálního kouče a poradce. Kouč se stejně jako psycholog či psychoterapeut snaží o zlepšení kvality vašeho života a poradí vám, jak se zbavit stresu, deprese, získat motivaci či provést restart života. Při koučinku se konkrétně dozvíte, co máte udělat a jak pracovat na změně. Poradím vám, jak řešit partnerské nebo manželské vztahy. Dále nabízím business mentoring a koučink zaměřený na zlepšení vašeho podnikání.
 

 
 

Josef Zika - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevPsychoterapeutické poradenství
MěstoChomutov
Hlavní náplňna www.psychoter.webnode.cz Ind. a skupinová psychoterapie /i alternativní/, kurzy osobního rozvoje-pro školská zařízení, arteterapie, přednášky a workshopy
 

 
 

Milena Bildová - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevMilena Bildová
MěstoPraha
Hlavní náplňSpecializuji se na maximální využití mysli člověka. Ze svého života můžete odstranit např. negativní emoce, nedostatek času a energie, problémy ve vztazích, traumata z minulosti. Pokud chceme být v dnešní době úspěšní, potřebujeme zvyšovat své schopnosti. Zároveň chceme mít dostatek času. Nároky na naši energii, vitalitu a vytrvalost jsou vysoké. Např. od manažera se očekává, že si zachová nadhled a klid i ve složitých situacích. To vyžaduje velmi dobrou kondici, duševní i fyzickou.
 

 
 

Ivana Dvořáková - Psychoterapeuti

 
Obchodní názevMgr. Ivana Dvořáková
MěstoJablonec nad Nisou
Hlavní náplňPsychoterapie, psychologické poradenství při hledání zaměstnání, personální poradenství, koučink, life koučink, pořádání seminářů a workshopů