Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Anna
Lálová
 
 
Nabídka
 

Lékaři a lékárny

 

Lékař je odborník v péči, léčbě a prevenci onemocnění postihujích člověka. Lékař pro vykonávání své profese musí mít výborné znalosti anatomie, procesů probíhajích v liském těle, chorobných stavů, psychologie a vývoje člověka. Lékař tyto znalosti získává během šestiletého magisterského studia na vysoké škole a následným získáním atestace pro jeden z mnoha lékařských oborů. Základní dělení klasické medicíny je vnitřní lékařství, chirurgické obory, zubní lékařství, klinické obory, paraklinické obory a obory primární péče, kam spadá praktický lékař. Tyto obory se pak dále dělí na užší specifikace. Lékař se vzdělává po celý svůj profesní život.

Léky, které vám lékař předepíše, pak koupíte v apatice nebo-li v lékárně. 

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Oldřich Zelinka - Lékaři a lékárny

 
Obchodní názevProsolution
MěstoOpava
Hlavní náplňZabýváme se studiem léků a léčiv. Jestli se chcete o této studii informovat více, tyto webové stránky existují tady právě za tímto účelem. Naši odborníci pracují tady kvůli tomu, aby pro vás poskytli všechny praktické data z oboru medicíny.
 

 
 

Eva Ondráčková - Lékaři a lékárny

 
Obchodní názevInstitut lékařské kosmetiky České Budějovice
MěstoČeské Budějovice
Hlavní náplňLaserová a plastická chirurgie, dermatologie, odstranění tetování
 

 
 

MUDr. Andrea Rožnovská - Lékaři a lékárny

 
Obchodní názevAstella s.r.o.
MěstoPraha
Hlavní náplňStomatologie Praha Astella s.r.o. - Nabízíme profesionální a bezboletnou stomatologickou péči v příjemném prostředí. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi problémy!
 

 
 

Ladislav Lukáč - Lékaři a lékárny

 
Obchodní názevArthro Biotherapy s.r.o.
MěstoMoravská Ostrava
Hlavní náplňTrpíte chronickým degenerativním onemocněním kloubů (např. artrózou)? Pak jednou z možností, jak ovlivnit proces postupující degenerace kloubů, je aplikace koncentrátu buněk SVF (buňky stromální vaskulární frakce s vysokým obsahem mezenchymálních kmenových buněk) do oblasti postiženého místa. Zdrojem tohoto koncentrátu je tuková tkáň, která se získává lipoaspirací neboli odsátím pomocí stříkačky a jehly.
 

 
 

Yurmax Dental - Lékaři a lékárny

 
Obchodní názevYurmax
MěstoPraha
Hlavní náplňPražská dentální klinika, kde se o vás postará příjemný personál v takřka domácích podmínkách na té nejvyšší úrovni!
 

 
 

Ondřej Vicher - Lékaři a lékárny

 
Obchodní názevMDDr. Ondřej Vicher
MěstoOstrava – Bělský Les
Hlavní náplňJsme specialisté na zubní implantáty (zubní náhrady) s ordinací v Ostravě. Sháníte zubaře v Ostravě? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme k oslnivému úsměvu.
 

 
 

Kateřina Beranová - Lékaři a lékárny

 
Obchodní názevLékárna HELIOS
MěstoBlansko
Hlavní náplňPříprava a výdej léků na recept, prodej zdravotních pomůcek, zdravotní obuvi, léčebné kosmetiky, prostředků dentální hygieny, vitamínových preparátů, homeopatik, veterinárních léků atp.
 

 
 

Roman Ambrosy - Lékaři a lékárny

 
Obchodní názevGREENWORLD
MěstoPlzeň
Hlavní náplňPřestože lze nalézt velmi druhů detoxikačních programů, je možné zmínit některé obecně platné zásady. Za života se zásluhou mnoha negativním vlivům u našem těle hromadí velké množství různých škodlivých látek. zbytkové kontaminace (6, 10, 12, 35). Tyto látky bývají označovány také jako toxiny. Tato metoda jim silně zkoumána, vyvíjena a testována.