Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Nabídka
 

Holiči, kadeřnice

 

Kadeřník, kadeřnice je profesionál věnující se péči o vlasy. Holič, holička se věnuje hlavně péči a vousy, ale tyto práce jsou spojeny v jedno. Hlavní náplní práce kadeřníka je mytí, masáž, barvení, odbarvování, tónování, melírování, ondulace, stříhání, zastřihování, prodlužování vlasů. Dále také tvorba účesů na různé společenské akce či na běžné nošení. Holič, kadeřník musí být vyučen v příslušném studijním oboru, aby byl připraven na práci a zákazníkovy nepoškodil vlasy špatným stříháním nebo barvením.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Iva Soukupová - Holiči, kadeřnice

 
Obchodní názevSalon Melissa - kadeřnictví, manikúra, pedikúra
MěstoJilemnice
Hlavní náplňVaše vlasy a nehty jsou nedílnou součástí Vaší osobnosti a první dojem bývá vždy tím nejdůležitějším. Proto se náš profesionálně vyškolený tým stará o to, aby byl Váš vzhled vždy perfektní, co nedokonalejší a nepřehlédnutelný. Po návštěvě u nás se budete cítit jako znovuzrození! Zvyšte si sebevědomí, změňte svůj image a navštivte nás!
 

 
 

Iva Rozehnalová - Holiči, kadeřnice

 
Obchodní názevsalon Melissa
MěstoZlín
Hlavní náplňV našem salone pracují proškolené kadeřnice, naší naplní je uspokojit zákaznika
 

 
 

Iva de Bari - Holiči, kadeřnice

 
Obchodní názevSalon Melissa
MěstoZlín
Hlavní náplňMódní barvení, kreativní střihy. Prodlužování řas,metoda řasy na řasu.
 

 
 

Kristýna Marvanová - Holiči, kadeřnice

 
Obchodní názevKristýna Marvanová -Kadeřnictví
MěstoHradec Králové
Hlavní náplňPoskytuji kompletní kadeřnické služby - dámské, pánské a dětské.Účesy na každou společenskou příležitost- na svatbu i na ples.
 

 
 

Ondřej Suchý - Holiči, kadeřnice

 
Obchodní názevProfiBeauty Salon
MěstoPraha
Hlavní náplňProdlužování vlasů, zahušťování vlasů, stříhání, barvení, styling, tvorbu společenských a svatebních účesů, ale i ošetření brazilským keratinem, samoopalovací nástřik nebo kurzy na prodlužování vlasů, to vše vám nabízíme v našem kadeřnictví ProfiBeauty, které sídlí na Vinohradech v Praze 2. Vlasy prodlužujeme metodami keratin za tepla či studena, extendmagic nebo vlasovými páskami. K prodlužování používáme kvalitní středoevropské vlasy nebo východoevropské vlasy, které i vykupujeme.
 

 
 

Dana Valentová - Holiči, kadeřnice

 
Obchodní názevKadeřnické studio Daxna Vally
MěstoBučovice
Hlavní náplňDámské, pánské a dětské kadeřnictví, prodej vlasové kosmetiky