Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Radim
Kovář
 
 
Nabídka
 

Hudebníci

 

Hudebníkem může být kdokoliv, kdo umí hrát na nějaký tradiční i netradiční hudební nástroj. Tato kategorie určena těm hudebníkům, kteří nabízejí veřejnosti možnost zahrát na akcích, oslavách a různých společenských akcích a mají zájem bavit svojí hudbou lidi.

 

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

V.P.M. - vilem krasa - Hudebníci

 
Obchodní názevV.P.M.-hrajeme všem generacím
Městonew jicin
Hlavní náplňHudeník,hraji,zpívám,brnkám na kytaru i klávesy, kominík
 

 
 

Jan Šildberger - Hudebníci

 
Obchodní názevHudební skupina, kapela Blíženci
MěstoŘíčany u Brna
Hlavní náplňHudební skupina, duo Blíženci působící převážně v okolí Brna. Hudba na svatbu, zábavu, ples, rodinnou oslavu, narozeniny, setkání spolužáků i podnikový raut a večírek.
 

 
 

Jan Plaček - Hudebníci

 
Obchodní názeveffekt
MěstoHluk
Hlavní náplňZpěv a hudební doprovod.1 muzikant s dlouholetou praxí.Profesionální aparatura a provedení.Hudba pro všechny generace.Vhodné pro rodinné,firemní a společenské akce.
 

 
 

Venda Macek - Hudebníci

 
Obchodní názevVENDA BAND hudební skupina z Hradce Králové
MěstoHradec Králové
Hlavní náplňHudební produkce k tanci na plesech, tanečních zábavách, svatebních hostinách, soukromých oslavách a na firemních večírcích.
 

 
 

Aleš Háva - Hudebníci

 
Obchodní názevFunny Dance Band
MěstoUvaly u Prahy
Hlavní náplňProfesionální hudební produkce. Exkluzivní kapela na reprezentační ples, maturitní ples, gala. Světový repertoár ve stylu standardních tanců, latiny a populární hudby. V dalších variantách produkce vhodná i pro firemní párty, svatební hostiny a rauty.
 

 
 

DJ Alexy - Hudebníci

 
Obchodní názevAlexy DJ Association Náchod
MěstoNáchod
Hlavní náplňRealizuji hudbu na taneční, společenské, kulturní, nebo propagační akce. Jsou to hlavně diskotéky, dance párty, techno párty a pod. Dále hudbu na soukromé oslavy a večírky, hlavně na svatební hostiny. Též hudbu a ozvučení na celou svatbu. Nelze opomenout, že i Silvestrovské zábavy a dětské karnevaly. Dále i ozvučení akcí.
 

 
 

Břetislav Hynko - Hudebníci

 
Obchodní názevDJ Břetislav Hynko Hradec Králové - klubový i svatební DJ
MěstoHradec Králové
Hlavní náplňDJ hudební produkce pro kluby, vinárny, restaurace, pořadatelé a soukromé objednatele na soukromé oslavy, večírky. párty na svatbu a podobně. Ozvučení akcí.
 

 
 

Roman Patka - Hudebníci

 
Obchodní názevDJ Roman Patka - Hudba "Dobrá muzika"
MěstoPetrovice u Karviné
Hlavní náplňZkušený DJ a muzikant v jedné osobě na podnikové akce, oslavy, večírky, svatby. Kvalitní repertoáŕ od 70.let po současnost
 

 
 

DJ Leo Fox - Hudebníci

 
Obchodní názevDJ Leo Fox - Diskotéka pro každou příležitost
MěstoDobruška
Hlavní náplňDJ Leo Fox - diskotéka pro každou příležitost. Pro restaurace, vinárny, kluby a hotely široký výběr tanečních pořadů a pro soukromé osoby hudba na večírky, svatební hostiny, narozeninové párty. Dále silvestrovské oslavy, na posvícení, firemní večírky atd. Ozvučení akcí v prostorných sálech i v exteriérech (stadiony, náměstí) -mikrofony na podiu pro více řečníků + reprodukovaná hudba pro doprovod účinkujících umělců, mažoretek, tanečních skupin, artistů apod. Ozvučení politických mítinků.
 

 
 

Jiří Šantora - Hudebníci

 
Obchodní název
MěstoRokycany
Hlavní náplňSkládání především instrumentální hudby, nahrávání, komediální dabing