Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Petr
Bartoň
 
 
Nabídka
 

Nástrojáři

 

Nástrojář je kvalifikovaný odborník pro práce s nejrůznějším strojírenským vybavením. Nástrojář se věnuje činnostem spojeným s montáží, opravou a údržbou strojních zařízení, nástrojů, měřidel, forem a různých speciálních pomůcek pro práci. Nástrojář musí umět pracovat s technickou dokumentací a měl by mít dobrý přehled o materiálech. K vykonávání své profese musí mít střední vzdělání s výučním listem v oboru Nástrojář.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Libor Jurásek - Nástrojáři

 
Obchodní názevLJ-TECH MACHINES s.r.o.
MěstoZlín
Hlavní náplňLJ-TECH MACHINES s.r.o. - Zajistíme kompletní dodávku, instalaci, zaškolení a servis obráběcích strojů na dřevo, plast, kompozity, nebo hliník profesionálních strojů značky CMS.
 

 
 

Dalibor Dvořák - Nástrojáři

 
Obchodní názevDAHON s.r.o.
MěstoVsetín
Hlavní náplňSoustruh na kov, CNC stroje, cnc, soustruh, cnc soustruhy
 

 
 

Jiří Němčík - Nástrojáři

 
Obchodní názevSARIV - Němčík s.r.o.
MěstoOstrava
Hlavní náplňSARIV - Němčík s.r.o. - Jsme výrobce spojovacího materiálu jako jsou nýty, matice a další, ale také průmyslových komponent jako jsou kolečka, nožky, madla a další. Vyberete si z našeho sortimentu, nebo poptejte výrobek na míru.
 

 
 

Jaroslav Vitoušek - Nástrojáři

 
Obchodní názevKalina Tábor s.r.o.
MěstoTábor
Hlavní náplňKalina Tábor s.r.o. - Gumové těsnění od výrobce a kompletní zakázková kovovýroba! Nabízíme jak zakázkovou, tak katalogovou výrobu. Široká nabídka těsnění skladem v e-shopu.
 

 
 

Jiří Makar - Nástrojáři

 
Obchodní názevPaletovéVozíky.com
MěstoKrálíky
Hlavní náplňNavštivte náš internetový obchod Paletové vozíky.com a vyberte si ten pravý paletový vozík pro snadnou manipulaci. Paletové vozíky nabízíme v různých nosnostech a délkách nosných vidlic. V naší nabídce jsou také vysokozdvižné vozíky ruční, poloelektrické a také elektrické.
 

 
 

Pavel Sochací - Nástrojáři

 
Obchodní názevKvintas s.r.o.
MěstoVysoké Mýto
Hlavní náplňKvintas s.r.o. - Jsme na trhu již od roku 1993, kdy jsme se začali zabývat kovovýrobou, ale postupem času jsme se začali zabývat zejména na příruby různého provedení.
 

 
 

Milan Fiala - Nástrojáři

 
Obchodní názevROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o.
MěstoPraha
Hlavní náplňoptimalizace stránek na internetu, aktivní akvizice
 

 
 

Dušan Večeřa - Nástrojáři

 
Obchodní názevBezva obaly s.r.o.
MěstoFrýdlant nad Ostravicí
Hlavní náplňVyrábíme sáčky a pytle z BOPP, CPP, LDPE, MDPE a HDPE pro použití v potravinářství, nebo pro průmyslové balení. Nejčastější použití našich sáčků je na balení pečiva, mrazených výrobků, lahůdek, textilu a průmyslových výrobků nebo pneumatik.
 

 
 

Katarína Krajanová - Nástrojáři

 
Obchodní názevASW Valivá ložiska spol. s r.o.
MěstoHodonín
Hlavní náplňASW Valivá ložiska spol. s r.o. - Zařizujeme kompletní dodávku ložisek všeho druhu. Našimi dodavateli jsou ROLLWAY, ROLLIX, BECO, HFB a mnoho dalších.