Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Jiří
Barták
 
 
Nabídka
 

Mechanici měřících a regulačních zařízení

 

Mechanik měřících a regulačních zařízení je odborník specializující se na opravy, seřizování a revize nejrůznějších typů měřících , regulačních nebo automatizačních zařízení. Součástí práce mechanika je diagnostika závad, měření parametrů, montáž a oprava vadných částí zařízení. K vykonávání své profese potřebuje střední vzdělání s výučním listem v oboru mechanik elektronických zařízení, praktické zkušenosti a elektrotechnickou vyhlášku 50/1978 Sb.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Alexandr Vlček - Mechanici měřících a regulačních zařízení

 
Obchodní názevUPLIFTER
MěstoPraha 5
Hlavní náplňManipulační technika od Uplifteru představuje evropsky nejširší sortiment. Vše k prodeji i k pronájmu – na přání včetně obsluhy. Vy se můžete plně soustředit na Vaši práci – my Vás při tom spolehlivě podpoříme špičkovou manipulační technikou a řešením pro manipulaci a zdvihání břemen.
 

 
 

Tomáš Bláha - Mechanici měřících a regulačních zařízení

 
Obchodní názevElektricka.cz
MěstoHostovlice u Čáslavi
Hlavní náplňChemické cištení představuje nejdostupnější a nejlevnější způsob pro získání optimálne fungující topné soustavy. Při použití metody chemického čištění lze bez demontáže odstranit veškeré druhy usazenin z vodních, topných a technologických soustav, obnovit jejich provozuschopnost a prodloužit životnost.
 

 
 

Jan Pastirčák - Mechanici měřících a regulačních zařízení

 
Obchodní názevMachine Group s.r.o.
MěstoVsetín
Hlavní náplňMachine Group s.r.o. - Dodáváme veškeré CNC stroje včetně instalace, školení a servisu. Vyberte si z naší široké nabídky profesionálních CNC strojů. Jsme Váš partner v obrábění!
 

 
 

Martin Nejman - Mechanici měřících a regulačních zařízení

 
Obchodní názevNolt spol. s r.o.
MěstoPraha
Hlavní náplňprovoz