Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
   
 
Nabídka
 

Elektromontéři

 

Elektromontér se věnuje elektromontážním pracem v obytných, průmyslových nebo zemědělských objektech. Hlavní náplní práce elektromontéra je zapojování, instalace a oprava elektrických rozvodů, osvětlení, měřících přístrojů a kabeláže. Elektromontér je klasifikován jako elektrikář pro silnoproud, může opravovat zařízení do 1000V. Elektromontér se neobejde bez výučního listu v oboru elektrikář a elektrotechnické vyhlášky. Bez vyhlášky nemůže pracovat s žádním elektrickým zařízením.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Petr Jindra - Elektromontéři

 
Obchodní názevPIREOS - Petr JINDRA
MěstoLitomyšl
Hlavní náplňFirma Pireos vyrábí dálková ovládání pro dílenské jeřáby a další manipulační techniku. Poskytuje také servis dílenských jeřábů a řetězových kladkostrojů.
 

 
 

Pavel Svatoš - Elektromontéři

 
Obchodní názevSvaPoTech s.r.o.
MěstoHradec Králové
Hlavní náplňRealizace inteligentních domácností do domů, či bytů, ať už stavíte, nebo rekonstruujete. Zvažte pořízení chytrého bydlení již dnes a předběhněte dobu!
 

 
 

Jan Hana - Elektromontéři

 
Obchodní názevAlphaLed a.s.
MěstoPraha 9
Hlavní náplňDescription/popis: Alpha LED displays, panels, text designs and manufacturers quality LED banners,LED panels, LED text,Technology of flat layers LED solutions control. LED, LED banners, LED panels, bezici texty, LED solutions, LED obrazovky, LED panely, LED krize
 

 
 

Aleš Mikulčík - Elektromontéři

 
Obchodní názevAS-INTEGRATED s.r.o.
MěstoUherský Brod
Hlavní náplňSpolečnost AS-INTEGRATED – partner pro komplexní automatizaci v průmyslu. Vývoj a dodávka automatizovaných systémů, rozváděčů, vizualizace výroby. Vývoj a výroba jednoúčelových zařízení v průmyslu.Zpracování projekční dokumentace, projekční práce v oblastech elektro, TZB, měření a regulace.
 

 
 

Jaroslav Bartoň - Elektromontéři

 
Obchodní názevAPLAUS spol. s r.o.
MěstoOstrava-Polanka
Hlavní náplňDěláme řídicí systémy, jejich součástí jsou ovládací panely a centrální řídicí jednotka. Díky tomu lze z jednoho ovládacího prostředí řídit více zařízeni. S řídicími systémy máme bohaté zkušenosti, vyzkoušejte nás!