Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Lenka
Pašková
 
 
Nabídka
 

Tapetáři

 

Tapetáři se zabývají lepením tapet v obytných nebo komerčních prostorách. Hlavní náplní práce tapetáře je odborné lepení tapet na různé povrchy. Součástí práce tapetářů je i poradenská činnost týkající se vhodného výběru tapety pro daný prostor nebo materiál, na který bude tapeta lepena. Někteří z tapetáři nabízejí i kompletní zajištění potřebného materiálu nebo širokou paletu různých druhů a výběr z množství barev tapet.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Vít Dřevíkovský - Tapetáři

 
Obchodní názevTapety max
MěstoBrno
Hlavní náplňZabýváme se návrhy a realizacemi (inovací/úprav) interiérů s primárním zaměřením na tapetování a výmalby. Dalšími obory naší činnosti je lepení fototapet, velkoformátových tisků, renovace nábytku za pomoci samolepících folií, polepy veletržních a výstavních expozic, reklamní polepy aut, výloh a další dekoratérské práce na území celé České republiky.
 

 
 

Pavel Jandus - Tapetáři

 
Obchodní názevPavel Jandus Tapetářské práce
MěstoDobřejovice Praha-východ
Hlavní náplňProvádíme tapetářské a malířské práce. Tapetujeme všemi dostupnými druhy tapet. Tapety vynilové, vliesové, papírové, přetíratelné, samolepící, fotopatety atd. Malířské práce provádíme s českými i zahraničními materiály dle přání zákazníka.