Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
   
 
Nabídka
 

Stěhováci

 

Stěhováci se specializují na stěhování a práce se stěhováním spojených. Jde především o stěhování nábytku z bytů, rodinných domů, komerčních prostor nebo kanceláří, stěhování objemných nákladů nebo stěhování na velké vzdálenosti i do zahraničí. Součástí stehovatelských prací je i zajištění odvozu a bezpečného převozu vybavení, tak aby nedošlo k poškození přepravovaných věcí.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Lukáš Velš - Stěhováci

 
Obchodní názevPIXO Czech, s.r.o. - Stěhovák Praha
MěstoPraha
Hlavní náplňJsme čistě profesionální stěhovací firma, která poskytuje levné stěhování v regionu Praha a okolí za nejlepší ceny. Nízké ceny a maximální kvalita za stěhovací služby, profesionalita a flexibilita jsou našimi přednostmi. Přestěhujeme malou domácnost, ale i firmu v řádu desítek pracovních míst. Zajišťujeme stěhování těžkých břemen (piána, pianina, klavíry, trezory apod.). Naší prioritou je kvalitu námi poskytovaných služeb a spokojenost našich zákazníků.
 

 
 

Eugen Rotter - Stěhováci

 
Obchodní názevStěhování Rotter
MěstoPraha
Hlavní náplňStěhování, stěhovací služby, vyklízení, likvidace, montáže, demontáže, autodoprava, přeprava, nákladni taxi.
 

 
 

David Paseka - Stěhováci

 
Obchodní názevStěhování Zeus
MěstoOstrava
Hlavní náplňstěhování bytů, domů, kanceláří, sklepů, pozůstalostí, skladů...
 

 
 

Ludmila Ivanytska - Stěhováci

 
Obchodní názevAutodoprava Autotrans Global s.r.o.
MěstoPraha 4,Modřany
Hlavní náplňNabízíme vnitrostátní a mezinárodní autodopravu, expresní nákladní přepravu a stěhování. Poskytujeme přepravu nákladů jak pro firmy, tak i pro soukromé osoby.