Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Michal
Podešva
 
 
Nabídka
 

Sanace zdiva a dřeva

  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Lukáš Gaja - Sanace zdiva a dřeva

 
Obchodní názevLukáš Gaja
MěstoHolešov
Hlavní náplňNaše firma se specializuje na jádrové vrtání železobetonu, řezání problematických a speciálních otvorů v panelech, zdivu, betonu, železobetonových konstrukcí a mostů, odstraňování betonových ploch. - řezání železobetonu a betonu stěnovou pilou (okna, dveře v panelových domech, přířezy balkonů) - řezání železobetonu a betonu lanovou pilou - vrtání železobetonu a betonu (od průměru18mm do 800mm)
 

 
 

Martina Dudková - Sanace zdiva a dřeva

 
Obchodní názevANDĚLSKÁ SVÍČKÁRNA – česká ruční výroba svíček
MěstoPraha
Hlavní náplňANDĚLSKÁ SVÍČKÁRNA – česká ruční výroba svíček
 

 
 

Michal Došek - Sanace zdiva a dřeva

 
Obchodní názevSanace střech
MěstoPolná
Hlavní náplňProvádíme odbornou likvidaci dřevokazných hub a dřevokazného hmyzu tlakovou chemickou injektáží a tlakovým nástřikem. Dřevokazný hmyz a dřevokazné houby dokáží na dřevěných konstrukcích napáchat velké škody. Tlaková chemická injektáž pronikne hluboko do dřeva a zlikviduje všechny škůdce. Tlakový nástřik doporučujeme především jako prevenci.
 

 
 

Josef Frydrych - Sanace zdiva a dřeva

 
Obchodní názevMYKOS - mikrovlny
MěstoTřinec
Hlavní náplňSanace zdiva a dřeva, vysušování zdiva, likvidace dřevomorky, hubení červotoče, mikrovlnné vysušování, vysoušení zdiva, dřevomorka, červotoč
 

 
 

Statické zajištění staveb - Sanace zdiva a dřeva

 
Obchodní názevSanatěs
MěstoOlomouc
Hlavní náplňSanace zdiva, tlakové injektáže, hydroizolace, odvětrávaná podlaha a vše ostatní co by mohlo souviset s vlhkostí ve vašem domě, s průsakem vody kamkoliv do vaší stavby, terasy či konstrukce nebo průsaku vody z vašeho bazénu. Jsme specialisté na epoxidovou a odvětrávanou podlahu. Nejen během sanace ale kdykoliv to váš objekt vyžaduje zajišťujeme statické zajištění staveb.