Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Jana
Valentíková
 
 
Nabídka
 

Plynaři

 

Plynař se zabývá se problematikou plynu a plynových rozvodů. Hlavní náplní práce plynaře je montáž a demontáž plynových zařízení a přípojek, opravy plynových spotřebičů, montáže plynových kotlů, karem a plynových sporáků. Dále také vyhledávání závad na plynových spotřebičích a rozvodech., revize plynových zařízení, revize tlakových nádob nebo technické prohlídky kotelen. Někteří plynaři nabízejí služby v případě řešení havarijních situací při uniku plynu a další.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Čeněk Dlouhý - Plynaři

 
Obchodní názevČeněk Dlouhý - Instalatér Brno voda topení plyn
MěstoBrno
Hlavní náplňProvádím kompletní instalaci zavedení rozvodů a opravy - Voda, Topení, Plyn - v bytě, rodinném domě a kanalizaci. Provádím instalace, zapojení a výměny plynového sporáku, bojleru, montáž kotlů a topení včetně odvozu starého spotřebiče. Nabízím instalatérské práce jako instalatér, topenář a plynař. Výjez zdarma.
 

 
 

JOSEF ŠVEJDA - Plynaři

 
Obchodní názevJOSEF ŠVEJDA
MěstoKARLOVY VARY
Hlavní náplňPlynoinstalatérské, topenářské a svářečské práce.
 

 
 

Michal Vítek - Plynaři

 
Obchodní názevInstalace Vítek
MěstoKostelec nad Labem
Hlavní náplňNabízím služby v oblasti vodoinstalatérství, topenářství a plynárenství. Mezi mé hlavní činnosti patří montáže a dodávky instalací v oblasti vody, topení, plynu a kanalizací, realizace koupelen, ústředního a podlahového vytápění, tepelných čerpadel. Dále domovní rozvody vzduchotechniky a montáže protipožárních ucpávek a jejich revize, montáže hydrantových systémů a kotelen. Zásadní je pro mě Vaše spokojenost a kvalita provedených prací.
 

 
 

Pavel Vybíral - Plynaři

 
Obchodní názevPlynotopo
MěstoUničov
Hlavní náplňInstalace plynovodů,topení a vody.Svářecí práce ,převážně potrubářské.Sváření oceli,nerezu a hliníku.