Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Václav
Štamfest
 
 
Nabídka
 

Montéři oken

 

Montéři oken se věnují odborné instalaci plastových nebo dřevěných oken a dveří. Plastová okna jsou velmi oblíbená. Nejen, že výrazně izolují zvuk, ale v první řadě brání úniku tepla a průniku zimy do místností. Tím výrazně šetří vaše peníze. Dnes existuje množství firem zabývajících se montáží oken a dveří, které nabízejí kompletní servis, který zahrnuje výběr, dodávku oken, odstranění a odvoz starých oken, zasazení nových oken a provedení veškerých zednických prací s montáží oken spojených.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Martin Jehlář - Montéři oken

 
Obchodní názevISOTRA
MěstoOpava
Hlavní náplňVýroba a prodej žaluzií, rolet a markýzy
 

 
 

Tomáš Štubňa - Montéři oken

 
Obchodní názevTERNO FIREK s.r.o. - Frýdlante nad Ostravicí
MěstoFrýdlant nad Ostravicí
Hlavní náplňZajistíme kompletní výrobu a dodávku oken a dveří a příslušenství přesně podle Vašich požadavků, ale také zajistíme komplentí zateplení fasád. Jsme tradiční česká firma již od roku 2004 se stovkami spokojených zákazníků.
 

 
 

Aleš Suchý - Montéři oken

 
Obchodní názevAleš Suchý
MěstoNYMBURK
Hlavní náplňNakupuj-Žaluzie.cz - Nakupujte žaluzie levněji než kdekoli jinde! Široká nabídka, profesionální poradenství, doprava zdarma!
 

 
 

Tomáš Štubňa - Montéři oken

 
Obchodní názevTERNO FIREK s.r.o.
MěstoOstrava
Hlavní náplňPoskytujeme kompletní služby ve výrobě, dodání a servisu plastových oken a dveří. Jsme schopni také nabídnout v rámci spolupráce také kompletní zateplení fasád a mnoho dalšího.
 

 
 

Michal Nový - Montéři oken

 
Obchodní názevMichal Nový - Plastová okna Plzeň
MěstoKyšice
Hlavní náplňG.B.H. Interier - zajistíme veškerý servis od dodání a instalaci nových oken, až po jejich servis. Neváhejte a kontaktujte naší společnost, která splní veškeré Vaše představy!
 

 
 

Michal Nový - Montéři oken

 
Obchodní názevMichal Nový
MěstoKyšice
Hlavní náplňG.B.H. Interier - Zajistíme kompletní stavební práce, navrhneme Vám řešení a dodáme plastová okna, pergole, pltoy, žaluzie a mnohem více. Také poskytneme komplentí profesionální servis. Neváhejte se na nás obrátit!
 

 
 

David Břicháček - Montéři oken

 
Obchodní názevDaverik - stínicí technika
MěstoVelké Přítočno
Hlavní náplňSpolečnost DAVERIK se zabývá výrobou a montáží stínicí, zabezpečující a vratové techniky.