Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Levnematrace.eu
Levnematrace.eu
 
 
Nabídka
 

Designéři interiérů

 

Práce na designu interiéru domů, bytů, chat, komerčních prostor nebo kanceláří. Kompletní zpracování návrhu designu. Návrh barevného provedení prostoru, materiálového vybavení a vhodný výběr nábytku a zařízení bytu, domu či komerčních prostor. Dále také poradenské služby týkající se designu. Vhodný výběr barev a stylu prostor. Možnost zajištění materiálů potřebných k provedení úprav a zajištění profesionálů k provedení stavebních, malířských a jiných úprav.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Eva Bradáčová - Designéři interiérů

 
Obchodní názevebarch
MěstoChomutov
Hlavní náplňNávrh interiérů od konceptu po realizaci - řešení dispozic, návrh barevnosti, výběr materiálů, návrh stavebních úprav, návrhy atypického nábytku, výběr mobiliáře a doplňků, konzultace, 3D skici, vedení rozpočtu, vedení časového harmonogramu, doporučení ověřených dodavatelů, autorský dozor.
 

 
 

Petr Vavrečka - Designéři interiérů

 
Obchodní názevMgr.art. Petr Vavrečka - DESIGN PV
MěstoOpava
Hlavní náplňNávrhy a realizace bytových či komerčních interiérů i autorského nábytku včetně poradenství. Autorský interiérový design vč. kompletního servisu od prvotních skic po realizaci. Návrhy atypického nábytku.
 

 
 

Kateřina Pečeňová - Designéři interiérů

 
Obchodní názevIng. Kateřina Pečeňová - Studio Designer-Ka
MěstoUnhošť
Hlavní náplňNavrhuji interiéry bytů, rodinných domů, komerčních prostor, renovace interiérů. Připravím dispoziční řešení, definici stylu. Vypracuji 2D pohledy, 3D vizualizace návrhů. Poskytuji poradenství, doporučení dodavatelů, obchodů, výrobců, realizátorů.
 

 
 

Karolína Bendová - Designéři interiérů

 
Obchodní názevKarolína Bendová
MěstoAbertamy
Hlavní náplňZabývám se návrhy interiérů komerčních i soukromých prostor. Má práce zahrnuje komunikaci s klienty, zaměření a fotodokumentaci interiéru, nárysy stěn a nákresy půdorysu, ergonomii v souvislosti s funkčním využitím prostoru, 3D vizualizaci, vhodný výběr materiálů a prezentaci projektů. Návrhy jsou zpracovány individuálně na míru každého interiéru.
 

 
 

Kateřina Čambalová - Designéři interiérů

 
Obchodní názevmondesigner.cz
MěstoMladá Boleslav
Hlavní náplňNávrhy interiérů. Výtvarné studie, sladění barev, materiálů. Návrhy a nákresy autorského nábytku, realizace na klíč, konzultace
 

 
 

Vaida Kraus - Designéři interiérů

 
Obchodní názevvaidadesign
MěstoPraha 10
Hlavní náplňNávrhy a realizace soukromých i komerčních interiérů, 2D a 3D vizualizace, barevné, materiálové a stylové řešení interiéru, katalog zařizovacích předmětů, design nábytku, poradenská činnost, konzultace.
 

 
 

Porcelanosa Grupo - Designéři interiérů

 
Obchodní názevPorcelanosa Grupo cz
MěstoPraha
Hlavní náplňAutorizovaná koupelnová studia specializované na luxusní koupelny. Kompletní sortiment prestižní zn. PORCELANOSA Grupo. Prodáváme vše vybavení pro koupelny, dlažby, obklady, sanitární keramika, baterie, vany, vířivky, sauny, sprchové kouty, nábytek.
 

 
 

Irena Jůzová - Designéři interiérů

 
Obchodní názevIrena Jůzová
MěstoBenátky nad Jizerou
Hlavní náplňdoc.MgA Irena Jůzová - současné umění, realizace, výstavy, zakázky a prodej. Vizualizace 3D interiérů, komplexní architektonické řešení bytových i firemních interiérů, renovace a realizační dozor, technické a výrobní výkresy Funerální plastika: Obnova tradice umělecké tvorby na českých hřbitovech
 

 
 

Jiří Štipčák - Designéři interiérů

 
Obchodní názevDOMOVIA.cz
MěstoOtrokovice
Hlavní náplňZabýváme se prodejem kuchyňského vybavení, bytových doplňků, potřeb pro domácnost, zahradní dekorace a dárků
 

 
 

David Haloda - Designéři interiérů

 
Obchodní názevNávrhář interiérů
MěstoVelešovice
Hlavní náplňSlužby bytového architekta, návrhy bytových a komerčních interiérů, 3D vizualizace, poradentství.
 

 
 

Ivana Daňsová - Designéři interiérů

 
Obchodní názevZendecor
MěstoKrálův Dvůr u Berouna
Hlavní náplňNávrhy interiérů (soukromých i komerčních), 3D a 2D vizualizace interiéru, návrh stylového, barevného a materiálového řešení interiéru, interiérové poradenství, realizace interiérů na míru atd.
 

 
 

Jiří Krejčí - Designéři interiérů

 
Obchodní názevJiří Krejčí
MěstoLetohrad
Hlavní náplňMáme dlouholetou praxi v dovozu nábytku z masivu. Dovážíme rustikální nábytek z Německa, Holandska. Holandský nábytek on-line je pouze v prvotřídní kvalitě za rozumné ceny. Víme, že levný nábytek je v současné ekonomické situaci nejvyhledávanější. Najdete u nás komplexní nabídku rustikálního a holandského nábytku.
 

 
 

Renáta Odstrčilová - Designéři interiérů

 
Obchodní názevDesign interiérů
MěstoValašské Meziříčí
Hlavní náplňNávrhy interiéru,dispozice prostoru,design nábytku,výběr stylu a materiálu,barevné sladění,návrhy osvětlení,individuální přístup-konzultace,3D vizualizace,realizace