Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
   
 
Nabídka
 

Podlaháři

 

Náplní práce podlaháře je pokládka laminátových plovoucích podlah, dřevěných laminátových podlah, parket, korkových podlah, lepení koberců a PVC. Dále také opravy, broušení nebo olejování parket, příprava podkladů pro pokládku podlahy nebo měření vlhkosti podkladů. Někteří podlaháři nabízejí i odbornou poradenskou činnost týkající se problematiky vhodného typu podlahy pro daný prostor nebo zajištění a výběr materiálů potřebných k práci.

 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Lubomír Halamík - Podlaháři

 
Obchodní názevPROFIL Team s.r.o.
MěstoKroměříž
Hlavní náplňŠiroká nabídka přechodových a podlahových lišt, profilů ukončovacích, kobercových, soklových a mnohem více! Velké skladové zásoby s dodáním do 24 hodin a odborný servis!
 

 
 

Patrik Hyka - Podlaháři

 
Obchodní názevPODLAHY.com - internetový portál
MěstoČeské Budějovice
Hlavní náplňpodlahy dřevěné, podlahy laminátové, podlahy vinylové, přírodní linolea, PVC, koberce, podlahy korkové, renovace podlah, dlažby, schodiště, terasy, e-shop, úklidové firmy
 

 
 

Emil Kyncl - Podlaháři

 
Obchodní názevPodlahy Kyncl kolín
MěstoKolín
Hlavní náplňNabízíme prodej, renovaci a pokládku plovoucích podlah, starých schodů, vyrobíme dubový nábytek na zakázku dle vašich představ a v neposlední řadě nabízíme své služby v oblasti truhlářství
 

 
 

Jaromír Kovářík - Podlaháři

 
Obchodní názevRáj dřeva s.r.o.
MěstoGešlové Mýto
Hlavní náplňDodáváme masivní dřevěné podlahy, parkety, podlahovky a terasová prkna, vše včetně pokládky. K výrobě používáme dubové, jasanové a akátové dřevo, které je ošetřeno kvalitními laky a oleji. Následná údržba je pak velmi snadná. Dřevěná podlaha je nadčasová a poskytuje vysoký komfort bydlení.