Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Roman
Volák
 
 
Nabídka
 
 
 

PhDr. Lenka Volavková Angličtina - práce všeho druhu Praha

 
JménoPhDr. Lenka Volavková
Obchodní názevMaster English
AdresaHybernská 8 Praha, 11000
Telefon608561210
URLhttp://www.master-english.webnode.cz
Emailmaster-english@centrum.cz
Profese:Angličtina - práce všeho druhu
Hlavní náplň práce:VÝUKA, DOUČOVÁNÍ na všech jazykových úrovních a pro všechny věkové skupiny. Individuální i skupinové lekce včetně rodinných sezení. Podnikové kurzy. Víkendové kurzy. Kurzy na přání. KONVERZAČNÍ setkání. Výuka e-mailem, Skypem po celé repoublice i v zahraničí.
Specializace:Další hlavní činnost: PŘEKLADY a REVIZE běžných i odborných textů. Koučing tvorby a přednesu PREZENTACÍ v angličtině i češtině. Poradenství e-mailem, Skypem po celé repoublice i v zahraničí.
Profesní historie:Více než 30 let praxe ve výuce angličtiny a překladech. 10 let praxe v předávání prezentačních dovedností.
Nástroje s kterými pracuji:Lidská mysl, její obrovské možnosti. Lidské emoce a jejich úžasná síla v učení. Lidská zvídavost a její umění dovést nás dál.Lidská vůle a její nekonečná síla.
Nadstandardní služby a výhody pro klienty:Veškerá péče o klienty je NADSTANDARDNÍ. Navíc jsem k dispozici i mimo vyučovací lekce. U prezentací poskytuji i psychologickou poporou na místě a následný feedback.
Osvědčení:Doktorský diplom FFUK Praha. Studijní pobyty USA (University of Pennsylvania), GB (Swansea |University)
Orientační ceník:350kč - individuální hodina(60 min) 220kč - dvojice 190kč - trojice 150kč - čtveřice Větší skupiny dohodou.
:TĚŠÍM SE NA VÁS! :-)
Sdílet na Facebooku