Rychlé vyhledávání    
 
 
Profesionál dne
 
Profesionál dne
Dana
Hejbalová
 
 
Nabídka
 

Autolakýrníci

 
Autolakýrník je odborník na úpravy karoserie vozidel. Autolakýrník při své práci využívá nejrůznější postupy a materiály. Součástí práce autolakýrníka je příprava části karoserie zahrnující čištění, odmašťování povrchů nebo opalování starých nátěrů, nanášení tmelů a laků za použití různých technik. Autolakýrník by měl mít střední vzdělání s výučním listem v oboru lakýrník, lakýrnické práce. Někteří autolakýrníci se věnují také tuningu, kde je velmi důležitá kreativita, přesnost a talent pro práci s barvami.
 
  Vyberte okres
Okresy české republiky
 
 
 

Marie Ryšavá - Autolakýrníci

 
Obchodní názevAuto Fit, spol. s r.o.
MěstoBrno
Hlavní náplňAutofit s.r.o. - Jsme dodavatel vybavení autolakoven a autolaků, včetně veškerého vybavení, zaškoleí a servisu! Jsme zde na trhu už více jak 25let.
 

 
 

Michael Krejčík - Autolakýrníci

 
Obchodní názevEKOL s.r.o.
MěstoLedeč nad Sázavou
Hlavní náplňpovrchové úpravy, práškové lakovny, lakovací kabiny, práškové barvy, galvanizovny, lakovací linky, ultrafiltrace, čistírny odpadních vod
 

 
 

Petr Mohyla - Autolakýrníci

 
Obchodní názevColor Steel s.r.o.
MěstoOstrava
Hlavní náplňJsme firma s dlouholetými zkušenostmi v oboru práškového lakování. Od roku 2005 lakujeme pro řadu významných a spokojených zákázníků. Individuální přístup, komplexní řešení od návrhu procesu povrchové úpravy až po přípravu na expedici včetně kvalitního balení.